Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban mennyi idő alatt...

Londonban mennyi idő alatt lehet találni munkát mekis, asszisztensi, bolti eladói vagy éttermi/konyhai pozíciókban?

Figyelt kérdés

Kb. felsőfokú nyelvismeretem van angolból, és gyorsan szeretnék találni munkát. angol mellett alapszinten beszélek franciául is.


Akinek van tapasztalata erről, hogy mennyi idő alatt lehet állást találni válaszolna?


természetesen kint azonnal intézném az NI számot, lenne bejelentett lakcímem és angol telefonszámom.


2015. máj. 11. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb 1 nap alatt.
2015. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem, van esély arra kint, hogy 1-2 héten belül találok munkát ilyen állásokra?
2015. máj. 11. 08:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze ez attol is fugg milyen intenziven keresel. London tele van allassal, meg a nyelvet gyengen beszelo munkakeresovel.
2015. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Siman, 3 evet eltem londonban, tavaly koltoztem el. Amikor megerkeztem senkit sem ismertem, kb kozepfokon beszeltem, 5 nap mulva mar dolgoztam.
2015. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A netes allaskereses mellett nyomtasd ki a cv-det, fenymasolj belole es jard a varost, erdeklodj szemelyesen. Nekem ez lett celravezeto az elso melomnal, ami egy szallodaban volt ejszakai recepcioskent.


De en azt javaslom probald meg a meki helyett pl a Benugo-t. Nekik a muzeumokban, nehany nagyobb parkban vannak ettermeik, kavezoik, ok szinte mindig keresnek embereket. Nem mondom hogy sokkal jobban fizet mint a meki, mivel sok helyuk onkiszolgalo, de a melo hatarozottan jobb.

2015. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó hír, én is teljesen egyedül megyek ki, és senkit sem ismerek Londonban. Ráadásul nagyon kevés pénzem lesz, szóval bármilyen munkát el fogok vállalni kezdetben, bár a legjobb az irodai adminisztrációs vagy eladói munka lenne (de lehet ez már csak álom).
2015. máj. 11. 09:24
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a tippet :-) most is a cv-t csinálom Angliára:-)

ez a házalós cv leadós módszer nagyon tetszik, szóval biztosan meg fogom ezt is tenni, ha kint leszek.

2015. máj. 11. 09:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szemelyesen jelentkezel akkor a managert vagy team leadert keresd, mert kulonben konnyen az elso kukaban landol a cv.
2015. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megtennéd, hogy majd beszámolsz arról, hogy hogyan alakultak a dolgok a kint lét első 1-2 hetében? sok sikert és boldogulást kívánok!
2015. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi Digo, ez nagyon hasznos, minden segítő infó jól jön, mert nem lesz könnyű egyedül.
2015. máj. 11. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!