Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék munkát keresni...

Norbert19920504 kérdése:

Szeretnék munkát keresni külföldön Kanada, Anglia, Németorszag, Ausztria persze gyenge nyelvtudásal. ?

Figyelt kérdés

Aki tudna nekem segiteni megkösszöném.

Sokmindent halottam Kanadarol is hogy menekültként kilehet menni aki tud nekem segitseget azt megköszzönem.


2015. ápr. 30. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit takar a gyenge nyelvtudás?Gyenge nyelvtudással mindenhol csak az alja munkát végezheted.A gyenge nyelvtudásodon kívül nem tudtunk meg semmit rólad (esetleg a csodálatos helyesírásod), azaz nem említetted meg a végzettséged sem, ahogyan azt sem, hogy mihez értesz, esetleg mi a szakmád.Mivel szeretnél te foglalkozni külföldön?Gondolom mosogatni, az a menő manapság. Feltetted már magadnak ezeket a kérdéseket?Szerintem ideje lenne, bár lehet könnyebb kiírni egy kérdést "gyakorira", hogy szerezzünk neked munkát.
2015. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi elől menekülsz Kanadába? Csak mert magyarként téged nem bánt senki ezért menekült se lehetsz.
2015. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "persze gyenge nyelvtudással"? Mintha alap lenne hogy külföldre gyenge nyelvtudással kell kimenni. :D
2015. máj. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is eze akadt meg a szemem: PERSZE gyenge nyelvtudással. Tök könnyű ide kiírni kérdést, hogy segítsünk, ugye? De arra se veszed a fáradtságot, hogy magad nézz utána a témának. Ja, hogy ez az utánajárás. Beírod a keresőbe, hogy mi érdekel pontosan és kiadja a kérdéseket, amikre már válaszoltak. Mert ha általános segítségre van szükséged, elegendő az eddigi kérdéseket elolvasni. Ha viszont konkrét segítségre lenne szükséged: egy, vedd a fáradtságot, hogy leírod ide, vagy kettő, nézzél körül azokon az oldalakon, amik esetleg neked információt szolgáltathatnak az ország helyzetéről- munka ügyben, lakásbérlés ügyben, segélyek ügyében, stb. Ezeket már mind számtalanszor linkelték itt. De persze arra is lusta vagy, hogy utánanéz. Nem tudom, ha erre lusta vagy, akkor hogy a fenébe gondolod, hogy neked külföldön a helyed? Érdekes, hogy soha nem olvasom az ilyenektől azt, hogy : gyenge a nyelvtudásom, de fél év múlva akarok csak kimenni, addig utána járok mindennek és tanulom a nyelvet. Ezt még senki nem írta...legalább is én nem találkoztam ilyen kérdéssel.

Ráadásul két nyelvet is megemlítesz itt az országok felsorolásával. Ami annyit jelent számomra, hogy kábé annyit tudsz mind a két nyelvből, hogy : hogy vagy?

Én azt is elhiszem, hogy szr magyarba-ezért költöztem 8 éve külföldre-de azért ha már valami célt el akarunk érni, azért tegyünk is már és ne várjuk, hogy az ölünkbe pottyanjon.

2015. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
londonban, egész angliában eltudsz helyezkedni nyelvtudás nélkül is pl a dominos pizzériákban, ha van jogsid. oda nem kell nyelvtudás se, az ott dolgozók többsége magyar.
2015. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!