Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi diákminka, de hogyan?

Külföldi diákminka, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy álmom hogy idén nyáron kijussak külföldre dolgozni. 17éves vagyok, július elején töltöm a 18-at,nyelvvizsgám nincsen de angolul és németül is tudok olyan szinten, hogy boldoguljak.

Főként Ausztriára vagy Angliára gondoltam (igazából bárhova máshova is szivesen mennék), de akárhogy keresgélek a neten, nem találok semmi használhatót.

Valaki nem tudna nekem segíteni akár konkrét munkalehetőséggel vagy akár valami jó, megbízható közvetítő irodával? Ja és ami a munkát illeti bármit szívesen elvállalnék, kivéve persze a szexuális irányzatúakat.



2014. okt. 25. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy külföldi diákmunka. Kimész, kiveszel egy albérletet, meg csinálsz bankszámlát amit ott elfogadnak, aztán elmész munkát keresni mert így már szóba állnak veled.
2014. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj gyerektáborba önkéntesként felügyelni gyerekekre.
2014. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!