Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges hogy csak ennyi...

Lehetséges hogy csak ennyi fizetést kapok, jól számolom?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy egy hónapra 105ezer Ft butto a fizetés.Napi 9óra hétfőtől péntekig,gyár.Nincs gyerekem,34 éves vagyok,egyedülálló,a bérkalkulátor szerint 68 ezer Ft-ot kapok így kézhez.Lehetséges ez ? Mert ez nagyon gagyi,akkor egy hétnél többet biztos nem leszek ott.
2015. ápr. 22. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. De van jobb lehetőséged?
2015. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, minimálbér.
2015. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ennél már csak jobb lehet,biztonsági őr lehetőségem van még talán,még azok is többet keresnek egy hónapban.
2015. ápr. 22. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsivel.
2015. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Lehetséges, a gyári munka ennyit fizet. Minél több a bruttó bér, annál több a levonás, majdnem a fele. Én 190-ből kaptam meg 110-et három műszakban, heti 6 nappal, bónusszal meg túlórákkal... ez van, ha jobb fizetést akarsz, keress jobb munkát, ha meg nem tudsz, akkor spórolj ebből. A semminél meg a munkanélküli segélynél ez is több.
2015. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Hány éves vagy, ha kérdezhetem. Ha még fiatal, akkor felvételizel egy egyetemre, ha kell levelezőn és elvégzel egy piacképes szakmát. Még egyszer leszögezem, hogy piacképest, vagyis reál irányba, informatikai vagy mérnöki képzések. A humán szakokon rengeteg olyan szak van, amivel nem tudsz elhelyezkedni, igaz vannak ott is normális szakok, pl nyelvszakok, akiket becsülök, de szabad bölcsész, andragógia meg az ilyeneket felejtsük el.
2015. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A minimálbér 101500Ft bruttó, te ennél többet kapnál, tehát természetesen lehetséges.

Kis trükk: Akinek nincs gyereke az a mindenkori bruttó bérét szorozza meg 0.655-el és megkapja a nettóját.


A 72%-osra meg ne hallgass, kár egyetemen elb.szni az időt, ennyi idősen érdemesebb elvégezni egy egy-másfél éves OKJ-s képzést, olcsóbb is, és könnyebb is vele elhelyezkedni, nem kell flancos életrajzokat írogatni meg tapasztalatot szerezni.

2015. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 : köszi,beszoroztam ahogy írtad,tényleg 68 ezerre jön ki :) Nem beszélve arról,hogy egészségügyileg se jó az a munkahely,mert olyan por és egyéb tényezők vannak,ami nem hiszem hogy jót tesz ott akárkinek is.34 évesen nem fogok egyetemre menni.A biztonsági őr tanfolyamot végeztem el tavaly,mert ebben akartam elhelyezkedni.Egy ideig jó ez is,holnap kiderül felvesznek-e oda,mert inkább odamennék.
2015. ápr. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!