Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi van akkor ha a velem...

Mi van akkor ha a velem egyidős munkáltató letegez az állásintejún úgy hogy nem mondja hogy tegeződjünk vagy magázódjunk? Ilyenkor én magázzam vagy tegezzem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ne tegezd vissza, az őt minősíti, hogy ennyire nem professzionális. Minden kollégámat, főnökömet tegezem bent, pedig a legidősebb már 60 felett van, a főnököm is 15 évvel idősebb nálam, de kollégaként tegeződünk. Interjún végig magázódás volt, én ezt így tartanám helyesnek.
2015. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen én is így tartanám helyesnek de az valahol gáz hogy ő annyira nem tisztel hogy letegez én meg visszamagázok mint aki megalázkodik előtte.
2015. ápr. 16. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne bohóckodjatok már, ha egy veled egyidős tegez, akkor nyilvánvaló, hogy ő is tegezést vár. Nem akarnád mindjárt bácsizni/nénizni a szerencsétlent? Egyébként multikra jellemző, hogy mindenki mindenkivel kezdettől fogva tegeződik. Nincsen ezzel semmi baj.
2015. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen tegezd. A magázódás két fiatal között annyira erőltetett.
2015. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen te is tegezd. Sose értettem aki ebből ekkora ügyet csinál.
2015. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

2.: lehet, hogy a multinál mindenki tegeződik, de interjún nem. Nem vagyok idős, csak 24 éves, de az interjúztatótól elvárom, hogy magázzon, nem a haverja vagyok, hanem akkor és ott a "munkája".

Ha nagyon tegeződni akar, akkor meg ajánlja fel és ne tegezéssel indítson.

2015. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Fiatalok között szerintem sem gond a tegeződés, akinek ez lelki traumát okot, azzal szerintem valami gond van.

Ilyen esetben magázva válaszolni kifejezetten rosszul adja ki magát, mert azt sugallja, hogy az illető felsőbbrendűnek véli magát.

2015. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Angolok ilyenek nem csinálnak problémát. :D
2015. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehezn is tudnának, mivel ott nincsen magázódás.
2015. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!