Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a dolgozz-külfölfön.hu munkaközvetítővel?

Figyelt kérdés
Telefonon érdeklődtem, mert szeretnék konyhai kisegítőnek kimenni dolgozni, de nekem valami nem stimmel. Egy fiatal hölggyel beszéltem, aki először azt mondta, hogy fél éve csinálja, utána meg már azt, hogy 2 hete. Össze-vissza hablatyolt, kérdésekre kitérő választ adott, konkrétumokat nem mond, csak fizessek be 38 900 Ft-ot. Ez is egy újabb csaló?
2015. ápr. 16. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan miért is kér pénzt? Küldjön egy szerződés-tervezetet. Ha küld, olvasd el és könnyebb dönteni. Ha van benne helyesírási hiba, akkor se foglalkozz vele. Ha nincs benne, hogy ki a közvetítő, akkor se. Ha benne van, hívd fel a közvetítőt, hogy nekik dolgozik-e. Alapból NE fizess ilyenért. Iratkozz be magyar fb csoportba, akik abban a városban élnek.
2015. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!