Dolgoznátok boltban?

Figyelt kérdés
Csak addig gondolom, amíg nem lesz más. Egyszer dolgoztam boltban (pláza) és minden reggel hányingerrel keltem annyira utáltam. A jó csak az volt, hogy részmunkában voltam és nem kellett ott lennem állandóan. Ti hogy vagytok vele?
2015. márc. 18. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt alkalmazottként soha sehol. Szerencsére nem vagyok rászorulva. Életemben másfél hónapot dolgoztam alkalmazottként egy egyébként nagyon laza és jó hangulatú helyen, de azért sem voltam oda. Na meg látom az alkalmazott családtagjaimat barátaimat, hogy a legtöbbet hogy lehúzzák, kizsákmányolják (ami vicces, hogy a legszarabb helyzetben azok vannak, akiknek a kedves állam a munkáltatója, mert az államunk élen jár a szabályok be nem tartásában, a kifizetnivalók ki nem fizetésében és társaiban csak ugye az államot mégis ki ellenőrzi? Senki. Vagy saját magát, aminek az eredményét nem nehéz kitalálni...)


A bolti alkalmazottak közül a Tesco, Penny és társai alkalmazottait hallom a legtöbbet panaszkodni, a plázás ruházati üzletek eladóit annyit nem, bár nekem azért nagyon megdöbbentő, mikor egész állónap nem ülhetnek le (még a kasszában sem!), meg nagy kegyesség az is, ha elmehetnek pisilni. Ráadásul milyen pénzekért... Szerintem ez borzasztó. Hálát adok az égnek, hogy nem kell elviselnem, de azért néha rémálmaimban előjön, olyankor nagyon sokat agyalok másnap, hogy hogyan lehet alkalmazkodni a mindig változó helyzethez, hogy soha ne kényszerüljek lehúzni a rolót és beállni valahova alkalmazottként.

2015. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja nálam is úgy volt. 6 óra állás, 10 perc szünet össz vissz. más dohányzott, annak lehetett 20 perces szünet 1-2 óránként, addig én a kasszában, étlen szomjan döglöttem. Kisboltra gondolok, ahol nyugisabb
2015. márc. 18. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem.. mi az hogy nem lehet leülni? Velem is eljátszották aztán leültem arra amire tudtam és mondtam hogy a munkaügyi bíróságon találkozunk ha nem tetszik. Embernek nem lehet megtiltani hogy leüljön. Csak a bíró előtt kell állva beszélni a tárgyaláson. :)
2015. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még az is megvan titlva, hogy pultnak támaszkodj. Ha kasszáztam nem mehettem wc-re, mert mindenki f.sott kasszázni. Persze amíg kint szívtam minde ki a raktárban ült, zabált, hangosan röhögött
2015. márc. 18. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

"Velem is eljátszották aztán leültem arra amire tudtam"


És ha nincs olyan, amire tudsz, akkor felülsz a próbababa nyakába, vagy beülsz egy ruhafogasra?

2015. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem boltban volt.
2015. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem illik nagyon ide a vagányságod.
2015. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jólvan... :)))
2015. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!