Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek bemenjek állásinte...

Szerintetek bemenjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Az eddigi legjobb hely ahova behívtak, de úgy érzem semmi esélyem nincs. A félelmem nem alaptalan, mert már voltam jópár állásinterjún és ezeknek több mint a felén tényleg nem volt semmi esélyem. 5000Ft a busz. Bemenjek?

2015. márc. 9. 19:45
 1/9 anonim válasza:
Sajnos ha nem hiszed el magadról, hogy jó leszel, nem is fog sikerülni. Az állásinterjún kiszúrják, hogy ha bizonytalan vagy és félsz. Legyen egy kicsit több önbizalmad és akkor minden jobban is fog menni! Tudom, hogy nehéz, mert voltam már ilyen helyzetben én is. Szerintem mindenképpen próbáld meg, maximum az az 5000 ft bánja, de ha nem mész el, akkor lehet azt majd jobban megbánod később!
2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd vagy ne tedd... Ezt csak te tudhatod. Én mennék. Minden interjúval okosabb leszel. Akkor is ha nem vesznek fel. Ne görcsölj, fogd fel egy élménynek. Hidd el hogyha behívnak akkor esélyed is van!!
2015. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha behívtak, akkor van esélyed. De ha gondot jelent a busz, mi lesz veled, ha felvesznek? Hogy fogsz dolgozni járni?
2015. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Költözöm. Egyébként az interjú angol része zavar. Hátrányban leszek másokkal szemben, ez tény.
2015. márc. 9. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Már miért lennél hátrányban? Saját magad rakod oda.
2015. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Mert mások jobbak angolból mint én, ez már sokszor bebizonyosodott. Erős a mezőny.
2015. márc. 10. 09:33
 7/9 anonim válasza:
Na mi volt? :)
2015. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
el ne mond baz.meg h mivolt
2015. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondom. Nem vettek fel. Bár ha rendesen átgondolom előtte mit hazudjak lehet hogy felvettek volna.
2015. ápr. 28. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!