Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sürgős! A topjob.hu-n keresztü...

Sürgős! A topjob.hu-n keresztül eltudott valaki helyezkedni? Megadhatom a telefonszámomat a hirdetőnek?

Figyelt kérdés
Általában nem írnak semmi konkrétat, semmi cég nevet. Ez az első hirdetésem és nem tudom biztonságos így megadni a telefonszámot. Mik a tapasztalatok??
2010. febr. 13. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Engem eddig csak brókercégek hívosgattak...már nagyon untam, ráadásul van amelyik többször hívott, szóval azt sem tudják kit hívnak, csak hívnak.

Én odaírtam az egyéb tudnivalókhoz, vagy hova, hogy brókercégek kizárva! Azóta nem hívtak.

Szóval ha nem szeretnéd, hogy olyanok hívjanak, ami nem érdekel, akkor írd oda és kész:)

De amúgy teljesen biztonságos, de Én már nem tudom hány helyre jelentkeztem a topjobon, senki nem hívott vissza:(

De hátha Neked szerencséd lesz:)

2010. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!