Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » álláshirdetésben ms office...

álláshirdetésben ms office ismeret szintje?

Figyelt kérdés
szeretem, hogy nem tudnak egy hirdetést megfogalmazni, de tőlünk tökéletes szaktudást, cv-t, interjút várnak. A munkaidő, vagy a cég tevékenysége is titok persze. A tudás szintje tipikus eset, hogy beírják pl felhasználói ms ismeret. Ok, bővebben? Vagy haladó. Oké, pontosan mi kell? Irányított szűrés? Makro programozás? Nincs tisztázva és sokszor nem is adom le a cv-t, mert kevésnek gondolom a tudásom. Nálam is, náluk is más a felhasználói szint.... Ti is észrevettétek ezt?
2015. febr. 23. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ms office? A lényeg: tudj szövegszerkeszteni a Wordben, plusz némi alap Excel tudás.


Ha komolyat akarnak, majd odaírják.

2015. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az bőven megvan. Csak érdekes, hogy valahol magas szintet kérnek. Vannak korrektek, ahol írják, hogy tesztelik.
2015. febr. 23. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért az meglehetősen jól belőhető, hogy MS office esetében mi a felhasználói és mi a haladó szint.


Az irányított szűrés, a függvénykezelés egyértelműen mind felhasználói szint.


A macro programozás már haladó.

2015. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem is adom le a cv-t, mert kevésnek gondolom a tudásom"

Nem is lesz ilyen hozzáállással rendes munkád.

Mielőtt jönne az, hogy nagyképű köcsög vagyok, én is így voltam sokáig.

Most egy sokkal jobb helyen dolgozok, és itt is van olyan, amit nem tudok, de ha ideadnak olyat, nem azt mondom, hogy nem tudom, hanem hogy ilyet még nem láttam, és megkérdezem hogyan kell, és megcsinálom.

Ez a különbség...

2015. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az, aki leadja a hirdetést, ha csak nem öreg informatikus, aki rá van kattanva a nem objektumorientált nyelvekre, nem várja el, hogy programozz makrót excelben. Persze vannak kivételek. De felhasználói szintnél azt kell érteni, hogy tudsz dokumentumot szerkeszteni, excelt használni, és nem ott kezdik az Outlookot elmagyarázni, hogy "kattints rá kétszer az ikonra".
2015. febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek. csak amikor az ember naponta kap elutasítást, az önbizalma azért csökken. Velem is ez van. Most van egy hely, 90% ban megfelelnék, csak "magas szintű Office ismeret" nincs meg. Ráadásul nem kérnek tapasztalatot sem, közel is van. Mindenesetre megpályázom, adtatok kis önbizalmat, köszi!
2015. febr. 24. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt csináld végig és több közöd lesz az excelhez, mint a leendő főnökeidnek. Pedig ez sem valami húdehúde szint.

2015. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!