Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megtehetem diákmunkán? Többi...

Megtehetem diákmunkán? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gyorsétteremben dolgozom egy hete. Két dologról lenne szó.


Az egyik: olyan mintha nem lenne beleszólásom a munkaidőmbe... Megkérdezik melyik nap tudok jönni, és beírnak egymást követő napokon is 8 órára, pedig a jelentkezési lapomon odaírtam, hogy napi 6-ot szeretnék dolgozni maximum. Nekem ez egy kicsit sok... Szólhatok, hogy ne írjanak be ennyi időre anélkül, hogy megmondanák, hogy bocsi, de akkor ne jöjjek többet? Már azon is kivolt az egyik menedzser, hogy csak heti 3-at tudok menni, a többi diák meg többet. De ők egyetemisták én meg gimis vagyok.


A másik: 1-2 kolléga nagyon lekezel... Egy kedves szavuk nincs hozzám, ha kérdezek valamit úgy válaszolnak mintha fogyatékos lennék, ha valamit elrontok rögtön rohannak szólni a főnökhöz... Egy ideig még elviselem, de meddig kell hagynom? Megtehetem azt, hogy nem hagyom hanem megcédem magam, szólok nekik hogy kedvesebben?


Köszi előre is :) L


2015. jan. 31. 19:42
 1/1 anonim válasza:
54%

A diákmunkának elvileg pont az lenne az előnye, hogy te magad döntöd el mikor mész dolgozni. Elvileg. A munkaszerződésben nekem benne van, hogy rugalmas munkaidő, vagy hogy én osztom be az időmet. Nézd meg neked van-e hasonló kikötés. Szerintem beszélj a fönököddel, hogy 6 órában vállaltad el a munkát és hogy így is szeretnél dolgozni.


Vagy ha ennyire rossz a légkör váltani kell!

2015. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!