Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 éves elmúltam, a mekiben...

18 éves elmúltam, a mekiben dolgozom diákmunkán. Jár-e nekem műszakpótlék, ha?

Figyelt kérdés
Változó időkben dolgozom, de általában 10-18-ig, vagy délután 2-től, 4-től, vagy 6-tól este 10-ig. Kérdésem, a 18-22 óra közötti műszakpótlék az jár nekem? És a vasárnapi? Be szoktam magam írni vasárnapra mert azt hittem jár, de ha nem akkor felesleges vasárnap mennem..

2014. nov. 11. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
18 óra után reggel 6-ig jár 30% pótlék mindenkinek.
2014. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és vasárnap?
2014. nov. 11. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

nem jár mindenkinek a műszakpótlék, csak akkor, ha a munkakezdés időpontja legalább a napok harmadában eltér, és a legkorábbi és legkésőbbi kezdés közt legalább négy óra van.

Ha minden nap este hattól dolgoznàl másnap reggel hatig, nem járna, csak éjszakai...

Szóval függ attól, hány nap.

2014. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, de ezektől függetlenül a vasárnapi és ünnepnapi jár nem?
2014. nov. 11. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy jár!
2014. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!