Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha választhatnátok két munkahe...

Ha választhatnátok két munkahely közül?

Figyelt kérdés

Akkor melyik mellett döntenétek?


1.) Jó a fizetés, jók az előrelépési lehetőségek, és a munkaidő is kedvező, viszonylag sok szabadidővel.

Viszont nem élvezed annyira, nem szívesen jársz be, a munkatársak is unalmasak és maga a környék is lelombozó.


2.) A fizu itt már nem túl jó, előrelépés is nehezebb (de azért lehet), és szabadidő se marad túl sok, de ide szívesebben jársz be, és a munkatársakkal nagyon jól kijössz.


Ha csak azt nézzük, hogy melyik helyen végzel olyan tevékenységet, ami közelebb áll hozzád, akkor az most mind1.

Ja és persze tudom, hogy sokan örülnének, ha bárhová felvennék őket.


2015. jan. 31. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Azok a "jo", "nem tul jo", "kedvezo", "nehezebb" mennyivel jobb/rosszabb, kedvezobb/nehezebb?! Ha az elso helyen a fizu netto 1 milla, a masodikon netto 200, akkor eleg egyertelmu lenne szamomra, szal erted!
2015. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így számok nélkül én az 1-est választanám.


Ha számszerűsítenéd a dolgokat akkor lehet másként döntenék.

2015. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, tudni kellene, hogy hol mennyi az a jó vagy rossz fizetés, hogy milyen a jelenlegi élethelyzeted (mennyi pénzre van szükséged havonta, bejön-e valamennyi abból más forrásból vagy mind ebből az egy munkahelyről jönne, milyen hosszú távú céljaid vannak, stb).


Ha csak ennyit tudok, akkor inkább az első felé hajlik a mérleg nyelve (több pénz és előre lépés lehetősége megalapozhatja a jövőd, míg a vidáman lébecolni a haverokkal nem túl sokért egy megrekedt élethelyzet szerintem), de több tény ismeretében akár máshogy is lehetne dönteni.

2015. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!