Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnál ha nyernél a...

Mit csinálnál ha nyernél a lottón? Tényleg jönne a mafia és a pénz éhes rokonok? Az emberek nagy része lottóbeállítottságú? Pénzköltés hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés

Ez egy többrétegű kérdés nem volt kedvem egyenként kérdéseket feltenni.

1. Mit vennél és hogy osztanád be ha nyernél a lottón?

2. Ha nyerek a lottón valóban le nyomozza a mafia hogy ki vagyok?

3. Az emberek miért a lottó egyetlen esélye a meg gazdagodásra?

4. Ha nyernél hogy költenél úgy pénzt hogy a környezetednek ne legyen feltűnő ?

Vegyük úgy 1 milliárd a nyeremény! :)

Vélemények és válaszok jöhetnek! :)



#magyar #jövő #szerencse #lottó #valódi értékek
2015. jan. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ennyi pénzért már a bankok egyedi ajánlatot és befektetési tanácsadót is adnak. Szóval lehetne válogatni. Biztos nem kockáztatnám, inkább megelégednék az évi 1-2%os kamatjával is. Persze nem 1 bankba/helyre tolnám be az egészet. Max 100-150 millát fektetnék 1 üzletbe.


2, maffiának több pénze van a drogból mint sz@ros 1 milliárd. Kisujjukat se mozdítják ennyiért.


3, Azért mert nem látják a fától az erdőt.


4, sehogy. Adózott pénz, szóval költhetem feltűnéstől és NAV tól nem félően!

2015. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

pénzéhes rokonok, barátok tuti jönnének, és ha egyszer adsz, jönnek majd többször is. Ha meg tud élni anélkül is, akkor nem adnék senkinek csak azért, hogy elverje.

Sztem sokáig nem lehet titkolni mindenki elől, hogy nyertél, max ha nem veszel semmit (de akkor mi értelme van?), vagy ha jó messzire elköltözöl.

Beosztanám a pénzt, hogy egész életemre elég legyen, ha gyerek van akkor neki is. Persze egy jobb ház, jobb kocsi, pár utazás beleférne. Na meg később esetleg valami kisebb vállalkozás amihez kedvem lenne, és így nem is unatkoznék.

2015. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. 1 mrd-ból, 200m ajándék közeli családtagoknak, 400m biztonságos befejtetés (bankbetét, állampapír), 200m ingatlan befektetés, 200m aktív vállalkozási tevékenység.


2. Nem hinném.


3. Ha Mo-n élsz, akkor gondolom ez a kérdés csak valami vicc. Tisztességes munkával majdhogynem képtelenség meggazdagodni idehaza.


4. Elköltöznék Bp-re és ott sem feltűnősködnék nagyon.

2015. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1: Megvenném magamnak álmaim autóját (Citroen DS5)

2: Nemtudom

3: Azért mert sok ember nem hajlandó tanulni a pénzért. A fiatalok így látják a világot: Akkor elmegyek mérnökinformatikusnak, és jól fogok belőle élni, jó körülmények között! Na most egy felnőtt ember: Egyetemre nem megyek, mert az informatikához nem értek, a többiből meg nem lehet jól megélni, egyetem kilőve, akkor próbáljunk szerencsét! Itt jön képbe a lottó.

4: Úgy költeném el, hogy létrehoznék egy saját vállalkozást(olyat ami elfut), a többit bankba raknám. A saját vállalkozásnál 3-4 hónapig eljátszanám, hogy egy beosztott vagyok majd utána pedig vezetője lettem. Így senkinek nem tűnne fel, és a 2. kocsi is mehetne "céges autónak". Ennyi!

2015. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!