Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez ilyen tipikus...

Szerintetek ez ilyen tipikus átverés, vagy van rá esély hogy jó?

Figyelt kérdés

20/F vagyok, kerestem melókat, de a melódiák félék mindenhol parasztok, vissza sem írnak. Feltettem egy hirdetést hogy munkát keresek, ezt a levelet kaptam: Üdvözöllek!


Munkatársakat keresek Paks és környékére egy olyan munkára ami volt, van és lesz.

A munka rugalmas, iskola mellett jól végezhető, valamint jó fizetési lehetőség. Karier építés lehetősége adott. Remek munkatársak jó hangulatú közösség vagyunk. Ha úgy érzed érdekel a munka, akkor várom visszajelzésedet és személyesen meg tudnánk beszélni bővebben a munkatevékenységet.


Addig is további szép napot!

Üdvözlettel:



Szóval nekem ez így nem tűnik túl biztatónak. Semmit sem mondott az illető a munkáról csak pikánsan feltálalta. Gondoltam mielőtt törlöm a levelet megkérdezlek titeket is.


2015. jan. 10. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem derül ki, de jó eséllyel MLM vagy hasonló.
2015. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Én a pénzt keresni szeretném nem elszórni. Meg ha valami értelmes munka lenne miért kmeg vele egy idegent?
2015. jan. 10. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet hagyjad, ezeket én kapásból törlöm. Tuti valami házalós gyagyaság, jutalékos okosság. Nincs emberük, általában ilyen semmi munkára nem is jut nekik ember, ezért küldik ki ők egyből a levelüket, persze konkrétumokat sosem mernek közölni, még tl-ban sem, csak ha bemész, mert akkor abban reménykednek hátha á tudnak tukmálni a baromságukra. Ez nem munka, hidd el. Keress valami diákszövetséget, még a szórólapozás is többet ér.
2015. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, felejtsd el.
2015. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Gondoltam hogy átverés, csak volt egy kis reményem hogy hátha... A diákszövetkezetek bunkók, válaszra sem méltatnak.
2015. jan. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!