Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó vagy grafikus...

Programozó vagy grafikus (designer) keres többet?

Figyelt kérdés
Érdekel mind a két tevékenység. Jelenleg pénzügyet tanulok, de tanultam alap programozást, és saját szakállamra egyetemen sok marketinges tantárgyat is tanultam, köztük reklámgrafikát. A két szakma lassan kéz a kézben jár, de mégis fontos a specializálódás így elgondolkodtam, hogy melyik új a jobban fizető és melyiknek van nagyobb jövője. Eddig a programozásra hajazok, igaz oda több nyelv tanulása kell és néhol elég eltérőek.

2015. jan. 7. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalat és a jó referencia számít, de átlagban a programozók jobban keresnek. De pénzügyről, hogy akarsz programozónak specializálódni az egyetemen?
2015. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarok specializálódni, nem is lehetne. Amúgy Számvitel és gazdálkodási informatikát tanulok pontosan. Ami annyit jelent, hogy számvitel, pénzügy és infó keverék. Tanítanak kevés programozást is. HTML, PHP, Visual studio express (ez ami inkább programozás). Pénzüggyel is akarok foglalkozni, ezáltal tudnék pénzügyi programokat írni. Mindig is vonzott az programozás, ezért látom jó útnak, ha belekóstolok.
2015. jan. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!