Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ilyen sok eladói...

Miért van ilyen sok eladói álláshirdetés Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Vigyázz a fizetetlen próbaidős állásokkal, mert abból is túl sok van!
2015. jan. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert sok ember otthagyja mert minimálbért adnak és 12 órákat kell állva dolgozni.szombaton és vasárnap is menni kell meg hasonlók.
2015. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért, hogy lepontozhass néhány hasznos választ :)
2015. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. én nem pontoztam le senkit.

2. értem én hogy minimál bér meg rossz körülmények,de azért nem kicsi a munkanélküliség és dolgozni meg kell

2015. jan. 6. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
zokognék az örömtől ha az emberek hatalmas áldozatok árán is,fogcsikorgatva, akár éhezve is kicsit, de tömegesen nem mennének el semmi ilyen lehúzós 12 órát dolgozol minimálbérért 4 órára bejelentve munkákra, mert egy idő után kénytelenek lennének valamit lépni a másik oldalról is..
2015. jan. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eladó vagyok és annyi van eladókból mint a szemét!Lehet rohadt sok van hírdedtésből csak hát van miből válogatni.Az első szakmám eladó volt és jóformán egy próbamunkáig nem jutottam el abban a szakmában.De mondok egy látványos statisztikát.Pécsen egy Mini ABC-nél amikor voltam egy kigyozó sor ált állásinterjúra várva köztük én is.Egy ilyen szakmával ha csak nem vállalkozó vagy ugyan ott vagy mintha nem lenne szakmád.
2015. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mennyi a keresete általában egy eladónak?
2015. jan. 9. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinál az én esetemben Nyáron 30 fokban tűzhely mellett 60 fokos munkakörnyezetben tavaly előtt 12 órában dolgoztatva 4 órásra bejelentve 500ft os órabérben dolgoztam.Következő évben mégsem mehettem mert jött másik ember a helyemre.Ha valakinek rosszul fizető állás kell ahol éreztetik az emberrel hogy ezer másik hülye áll a helyére pluszban reménytelen bejutni a túlkínálat végett az menjen eladónak.Ez egy olyan szakma mehetsz a munkanélküli hivatalba más szakmát tanulni mert azon szakmákhoz tartozik ami út a tartós munkanélküliséghez még olyan helyeken is ahol van állás. Túlkinálat van emberből a szakmában ezért nem fizetnek meg,pofátlanok,és ha nem vagy valami több éves gyakorlattal rendelkező szuperguru esélyed sincs bejutni.
2015. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!