Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem azt, hogy nem...

Csak én érzem azt, hogy nem kellek semmelyik cégnek sem?

Figyelt kérdés

nagyon sok önéletrajzot küldtem el,adtam be különböző helyekre és egyikre sem hivnak vissza!

Tanult ember vagyok,és csak azt veszem észre,hogy azokat az embereket veszik fel,akiknek a 6 osztálya sincs meg...nem akarom elitélni őket,de ez mégis csak kiszúrás!



hetek óta meg sem nézik az emailben elküldött önéletrajzaimat!Idegesit,hogy nem tudok egyről a kettőre lépni!!!! Dolgozni akarok!!!!!


2010. febr. 4. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy mit tanultál. Nem gondolod hogy olyat amiből kevés kell? Ez a képzés egyik baja hogy nem törődnek azzal hogy kell e olyan munkaerő.
2010. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nagyon sok önéletrajzot küldtem el,adtam be különböző helyekre és egyikre sem hivnak vissza!"


Több száz önéletrajz érkezik egy átlagos pozícióra, egy jobb hirdetésre akár több ezer. Ha ehhez hozzáveszed azt, hogy a valóságban nem is biztos, hogy a pozíció nyitva van, csak azért hirdették meg, hogy be legyen tartva a törvény, akkor még érthetőbb, hogy gyakran vissza se jeleznek.


"Dolgozni akarok!!!!!"


Van így ezzel még pár százezer ember az országban, de nincs elég munkahely.

2010. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem akarok senkit sem megbántani,de többször volt rá példa,hogy pár héten belül többször is megjelent az a hirdetés amire elküldtem az önéletrajzomat,(persze amint megjelent újra én is újból elküldtem) és nem hiszem,hogy ha aznap reggel rakták fel a hirdetés és én reggel 8kor már nézem a munkákat,küldöm az leveleket ,akkor már több ezren küldték volna el,nekem ez egy kicsit nevetségesnek tünik!
2010. febr. 5. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok.
2010. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

detto ugyanez.

kevés munkahyelyre nagyon sok ember.

és ha találsz vmit arra is kevés fizetest kinalnak, mondvan, ha neked nem kell majd más dolgozik ennyi pénzért.

2010. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!