Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kommunikátor milyen...

Egy kommunikátor milyen állásokra jelentkezhet és körülbelül mennyi lehet a fizuja havonta?

Figyelt kérdés
Felsőfokú szakképzésen fogok végezni. Több féle lehetőséget láttam már, intézményi kommunikátor,marketing kommunikátor stb. Kicsit konkrétabban mire lehet itt számítani? El fogok tudni helyezkedni?
2014. dec. 21. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nem.


Kommunikáció szakos diplomám van (haha), sem én, sem egyetlen szaktársam sem tudott vele elhelyezkedni úgymond "szakmában". Pláne, hogy az egész képzés egy oltári nagy hunbug. Ugyan ennek a "felsőfokú szakképzés" változata még nagyobb vicc lehet...

2014. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hol láttad azokat a többféle lehetőségeket? Mert most megnéztem 2 állásportálon is, és a kommunikátor szóra az egyik egy darab találatot nem adott, a másik kettőt, de azoknak se sok köze volt az általad említett szakmához. Szerintem örülj, ha valami adminisztrátori munkát sikerül megkaparintanod, az előttem író jól írta, már a kommunikáció diplomások se kapnak állást a szakmájukban.
2014. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztató.Köszi a válaszokat.
2014. dec. 22. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

KB semmit, gyakorlatban egy nem létező pozíció. Nagyobb cégeknél ezt a főPR-os, vagy valami egyéb szakképzett munkaerő végzi, akire mellékesen szórják rá ezt a gyakorlatilag heti max 4 órát igénylő munkát.

Kisebb cégeknél erre méginkább nem lakalmaznak külön embert.

Specializált kommunikáorként (marketing kkommunikátor) meg inkább felveszenk egy marketingest, aki emellett kommunikál is.

2014. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nullától a végtelenig. Ez a végzettség csak arra jó, hogy a nyelvtudásaid mellé beírd az önéletrajzodba és akkor legalább behívnak egy interjúra, mert ha el tudtad végezni, akkor feltehetően 90 feletti IQ-d van.
2014. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!