Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak a "csicskák" dolgoznak...

Csak a "csicskák" dolgoznak két ünnep között?

Figyelt kérdés
A fenti kijelentés egy helyi rádióban hangzott el arra utalva, hogy a két ünnep közt csak ismétlések fognak menni. Milyen ez már?

2014. dec. 21. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

A médiásoknak néha elszáll az arcuk majd ha két ünnep közt gyullad ki a házuk, vagy törnek be hozzájuk, vagy kerülnek kórházba vagy akkor akarnak virslit és sört venni szilveszterre és nincs sehol senki akkor majd egy kicsit átértékelik az agymenésüket.

Ez folyik ma a rádiókból is a tahóság a menő.

2014. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki a két ünnep között is dolgozik! Én ilyenkor extra borravalót szoktam adni (20-30%).


Amit a kérdező említ csak újabb bizonyíték, hogy minősíthetetlen műsorokkal tele van az éter. :(

2014. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy meglehetősen gyökér kijelentés - akár kitől is származik.
2014. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen retkeket de felhúznám egy fára.Csak nem tudom kik ezek.
2014. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Irodában dolgozom, de nekünk dolgoznunk kell a két ünnep között.
2014. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nocsak! Egy újabb szegénységi bizonyítvány lett kiállítva.
2014. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A noname helyi rádióknál meg nyilván az élet császárai (nem) dolgoznak.
2014. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg ő hazalapátolja a havi 140-et a kiskungöröngyösi rádiós másodállásával együtt és a két ünnep között tudja nézni az áruhiteles lapostévéjét. Irigy vagyok :(
2014. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértelmű bemutatkozás volt az illető részéről, hogy mit gondol a társadalomról. És a rádiónak ez az arculatához hozzá tartozik, ha nem róják meg ezért.

Tehát el kell fogadni, hogy vannak olyan emberek, akik így gondolkodnak, akár tetszik, akár nem.


Nekem inkább nem tetszik, de hallottam ennél brutálisabb dolgokat is már élő adásban.


Ilyenek hallatán úgy érzem, hogy a szüleim mégsem rontották el a neveltetésem, és nem lettem egy kőbunkó.

2014. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!