Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres? (Bővebben lent)

Mennyit keres? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy személyedző, vagy egy általános/középiskolás tanár? Gondolkodtam az állatorvosin,vagy a francia tolmácson. Ötös vagyok mindenből Eddig kivéve kémiából. Vagy milyen szakma lenne nekem való amit meg is fizetnek?

2014. dec. 19. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még elég sokára fogsz érettségizni, szóval ráérsz eldönteni. Ha még nem tudod, hogy milyen egyetemre akarsz menni, akkor az a legjobb, ha gimnáziumba mész. (egyetemeken csak 11.-es és 12.-es jegy számít szóval teljesen mindegy, hogy most miből hányas vagy)
2014. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet a fitnesz edzőkkel? (Akik a hot iron-t,a spinninget tartják). Mit kell elvégezni,mennyit keresnek ha mondjuk bemegy egy 7000 fős kisvárosi fitneszbe (nincs más fitnesz a városban)?
2014. dec. 20. 17:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Személyi edző, nem lehetetlen, de kitűnő tanulóként többre is viheted. Tanárként éhenhalsz, állatorvosival befürödni az életben nem fogsz (ehhez el kell végezni természetesen). A tolmácsot felejtsd el, azzal is éhenhalsz.

Még elég korai ezeken gondolkodni, de ha midneképp egyetemre mész, akkro egy gimi nem árt és idővel ahogy alkaul a terv az irányba eltendálni.

2014. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De a tanárok nem 200.000 Ft körül keresnek?
2014. dec. 22. 15:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Az bruttó.

Nettó 130-150ből pedig nem ogsz megélni és esélyed sem lesz a dinamikus fizetésmeelésre, mivel nem teljesítményalapú.

2014. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!