Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres? (Bővebben lent)

Mennyit keres? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy személyedző, vagy egy általános/középiskolás tanár? Gondolkodtam az állatorvosin,vagy a francia tolmácson. Ötös vagyok mindenből Eddig kivéve kémiából. Vagy milyen szakma lenne nekem való amit meg is fizetnek?

2014. dec. 19. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi az ami erdekel?
2014. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes egy szakon a pénz miatt tovább tanulni. Olyanra menj ami érdekel.
2014. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezek érdekelnek.
2014. dec. 19. 18:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a pénz miatt hanem azért mert érdekel.
2014. dec. 19. 20:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Én állatorvosira járok, pontosan mi érdekel ezekkel a szakmákkal kapcsolatban (felvételi, egyetem, munka)?
2014. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Minden,egyetem,van-e munka lehetőség,fizetés,miből kell jónak lenni?!
2014. dec. 20. 13:06
 7/15 anonim ***** válasza:

Felvételihez kell: emelt kémia + emelt biológia (mindkettő), kb. 415-435 ponttal vesznek fel államira.

Fizetősre nem érdemes jelentkezni, mert a ponthatár kb. ugyanolyan magas, és félévenként több, mint 1 millióba kerül.

Az egyetemen nagyon sokat kell tanulni, de hozzá lehet szokni, aki egész félévben tanul, nem csak a vizsgák előtt 1-2 nappal, az nem bukik meg. Sok gyakorlati óránk van (kémiai kísérletek, boncolás...), az előadásokról ellógni nem érdemes (valamelyiken ellenőrzik is, hogy ki van bent).

Munkát a legtöbben találnak, nagyon sokféle helyen lehet dolgozni (szarvasmarha, sertés, baromfi telepeken, kisállatok, egzotikus állatok, lovak, élelmiszer biztonság), a fizetés munkahelytől függ, általában nem rossz, külföldön is jók a lehetőségek az itteni diplomával.

2014. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi,az a baj hogy a kémiából négyes vagyok.
2014. dec. 20. 13:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2014. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-os,melyik ágazaton keresnek a legjobban?
2014. dec. 20. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!