Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaköröket keressek...

Milyen munkaköröket keressek diplomával?

Figyelt kérdés
Mi az, ami emberibb és jobban fizet? És el lehet helyezkedni 1-2 hónap alatt, akár már diplomázás előtt?
2014. dec. 8. 00:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

A matek nem is azért van, mert bárhol is használná egy mérnök vagy egy informatikus a deriválást, csak pallérozzák az agyat és fejlesztik az absztrakciós készséget.

Nagy valószínűséggel te is pályaelhagyó leszel, mert nem nagyon van kimondottan környezetmérnöki állás, de hidd el, ezzel nem leszel egyedül a felsőoktatásból kikerültek közül.

Azért is írtam a szolgáltató központokat mert oda állítólag még a bölcsész diplomásokat is felveszik, csak legyen nyelvtudásod és diplomád.

[link]

Ismerek olyat, aki tanító szakkal most pénzügyes, de ne várd el senkitől, hogy a világ összes pozícióját összeírja neked amire jó eséllyel pályázhatsz, ezért is írták, hogy magadnak kell nézelődni.

2014. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ha szakmámban akarnék megpróbálni elhelyezkedni, konkrétan hosszú hetekig nem lenne hova beadni az önéletrajzomat. Konkrétan ezt már figyeltem párszor.

Egyébként ami Magyarországon - hogy máshol mi van, nem tudom - megy a környezetvédelemben, az undorító, tehát NEM IS AKARNÉK a szakmámban elhelyezkedni.



Amit lehetne valami kis képzés elvégzése után, az a minőségirányítás és a munkavédelem, azok pedig nem érdekelnek.



Innentől vagyok bajban.



A pénzügy nem érdekel, de átmenetileg teljesen emberinek tűnik.

Amúgyis lány vagyok, nálunk változatosabb a helyzet. GYES után, vagy utánig pedig elvégzek valami más szakmát, addig időm is lesz rájönni, mit is akarok kezdeni magammal.

2014. dec. 11. 17:12
 23/23 A kérdező kommentje:

Miért pontozták le azokat, akik hasznos válaszokat adtak?

Olyan ötleteket, amiket ha akarok, valószínűleg fogok is tudni használni? És gondolom más is...



(Megjegyzem, nem én voltam, én a zöldre nyomtam :) )

2014. dec. 16. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!