Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkahely. Mi lesz így a...

Első munkahely. Mi lesz így a vége?

Figyelt kérdés
Most töltöttem el az első hetemet a legelső munkahelyemen. 23 éves pályakezdő srác vagyok. Szerintem látták rajtam, hogy elég gyámoltalan vagyok, többen is a szárnyuk alá vettek. Csak attól félek, hogy a főnök, illetve a többiek nem jó szemmel nézik ezt (a főnökön egyébként nem látom ezt), és emiatt kitehetnek próbaidő végén. Esélyes, hogy ez történik majd, vagy nem olyan szokatlan látvány egy cégnél a gyámoltalan pályakezdő, és elnézik?
2014. dec. 5. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel, hogy mennyit bratyizol. Arra figyelj, hogy az első interakcióid egy-egy kollégáddal minél pozitívabb legyen. Legyél kedves, udvarias és ne félj segítséget kérni. Viszont lehetőleg mindent csak EGYSZER kérdezz meg, nincs rosszabb, mint ha valakinek 5x kell elmondani ugyanazt, mert elsőre nem írta fel magának. :)
2014. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugattó, énis gyámoltalan voltam, aztse tudtam mi merre hány méter, pluszban meg annyira stresszes voltam, hogy ne hibázzak stb... Nekem is szinte mindenki segített, amiben csak tudott. Szerintem inkább kérdezz többször, minthogy elrontsad, jegyzetelj, ha nem jegyzed meg fejben.
2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!