Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi szabadság jár nekem?

Mennyi szabadság jár nekem?

Figyelt kérdés
1963-ban születtem és 80% rokkant vagyok. Van 2 fiam egy aki 1986-ban másik pedig aki 1989-ben született. A könyvelő 28 nap szabadságot mondott. Igaza van?
2014. dec. 3. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
csak az alapszabadság 30 :-)
2014. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a születési éved, és a háztartásodban nevelt, 16 éven aluli gyermekek befolyásolják a szabadságra jogosító napjaidat.


20 nap az alapszabadság + 10 nap a pótszabadság a korod alapján. Gyermekeid már nem számítanak. Ha nem vagy vezető beosztású, akkor 30 nap szabadság jár Neked egy évben, tehát idén 365 napra.

Ha év közben jött létre a munkaviszonyod, vagy év közben szűnik meg valakinek a munkaviszonya, akkor az 1 évre meghatározott szabadságnak időarányos része jár csak.


Erről lenne szó?

2014. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!