Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Életképtelen vagyok?

Életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok ,az MSC-n egy tárgyam van hátra, nem tudom, sikerül-e. Az egyik karrieroldalon néztem egy nálam 1 évvel fiatalabb csaj oldalát: befejezte az egyetemet 5 év alatt, utolsó évben dolgozott; most épp vezető a szakmán belül egy ismert cégnél. Okés, hogy lúzerek is kellenek, hogy valaki nyertes legyen, de annyira szánalmasnak érzem magam.

Ja, és mindent az utolsó pillanatra hagyok. Nem értem, miért nincs nagyobb önbizalmam. Az emberek se bírnak igazán. Hulladéknak érzem magam. Nincs kedvem az élethez sem igazából.



2014. dec. 1. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

27 évesen vezetőnek lenni nem kis kihívás.

Ha megnézed a magyar átlagot nem vagy életképtelen, a csaj meg nagyon jó.

2014. dec. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sírás helyett változtass dolgokon. Az önbizalomhiányt még esetleg lehet habituskérdésnek tekinteni (bár szerintem annyival elintézhető, hogy grow the fuck up), de az ellen tenni, hogy mindent az utolsó pillanatra hagysz, most azonnal elkezdhető. Ha nem kezded el, akkor egész nyugodtan érezd magad hulladéknak, mert a saját gyengeségeid ellen sem tudsz semmit tenni.
2014. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
27 évesen nőkén vezetőnek lenni nagy kihívás? :D És szerinted sok nő hogy jut el odáig? Majd biztos az okos eszével... Fantáziádra bízom.
2014. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!