Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyakornokok mennyi fizetést...

A gyakornokok mennyi fizetést kapnak a multiknál?

Figyelt kérdés
Végzős levelezős hallgató vagyok a külkeren, logisztikusként szeretnék majd elhelyezkedni. Februártól gyakorlatot kell teljesítenem. Jelenleg sajnos nem ilyen pozícióban dolgozom, de a cégem a profilja miatt le tudná igazolni. Viszont mivel úgy látom itt előrelépni nem tudok, nem szeretnék ittmaradni a diploma megszerzése után. Megéri jelentkeznem még most egy multihoz (pl. Bosch, GE, Mercedes) gyakornoknak, van esély arra, hogy később rendes állásban is alkalmazzanak? Illetve ha valamennyi pénzt is szeretnék keresni, akkor inkább felejtsem el?
2014. nov. 30. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom megtartják a gyakornokokat teljes állásban ha végeztek, normálisabb helyeken erről szól a gyakornoki pozíció. Pénzről fogalmam sincs hol mennyi lehet, nagyon eltérő számokat lehet hallani.
2014. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesconal br 300e a teljes munkaidejű gyakornoki állás
2014. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Komoly a br 300?? Most nem keresek annyit!
2014. nov. 30. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen publikus, benne van a sajtóanyagában a programnak.
2014. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!