Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme bemenni a munkaügy...

Van értelme bemenni a munkaügy központba beregisztrálni, ha nem kapok munkanélküli járadékot? Segítenek munkát találni vagy csak látszat célt szolgál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pénzt nem kapnék,mert nem volt az elmúlt 3 évben folyamatos munkaviszonyom.Olvastam több oldalon is,és pár ismerős is mondta,hogy nem érdemes beregisztrálni,mivel nem munkát keresni nem segítenek,sokszor ha indul tanfolyam,akkor vagy nem is szólnak,vagy a csókosok kerülnek be.Esetleg még a tanfolyam miatt érdemes lenne beregisztrálni,de sok esetben nem is értesítik az embert ahogy hallottam.Ráadásul azt is hallottam hogy elég parasztul bánnak az emberekkel.Szóval nem tudom érdemes e beregisztrálni,és tudnak e segíteni egyáltalán.Mert akik voltak már,mondták hogy munka után is neki kellett menni ugyan úgy,ha volt tanfolyam nem szóltak,vagy elfelejtették stb.Nektek van valami tapasztalatotok?Érdemes beregisztrálni?
2014. nov. 25. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Voltam egy állásinterjún, ahol az egyik jelentkező kifejtette, hogy még pár napja hiányzik, hogy megkaphassa utána a cég a kedvezményt, ha tartós munkanélkülit alkalmaz, erre közölték vele, hogy őket egyáltalán nem érdeklik ezek a kedvezmények, egyedül az számít, hogy hogyan dolgozik az illető.
2014. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen cégek is, de az is biztos, hogy sok kisebb vállalkozásnak meg nagyon is számítanak a támogatások.
2014. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem éri meg regisztráltatni, csak az időd húzod velük feleslegesen és az odautazásod sem ingyenes. Nézd, ha van félrerakott pénzed és nem akarsz fo.s munkákat, akkor kénytelen vagy magad keresni, vagy ismerősön keresztül protezsáltasd be magad, nincs más! Ku.rva szar az élet, én is tudom!
2014. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!