Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoba szeretnék menni...

Tescoba szeretnék menni dolgozni árufeltöltőnek. Holnap viszem az önéletrajzomat. Hova/kihez kell mennem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

El se indulj, semmi értelme. Csak neten lehet jelentkezni:


[link]

2014. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, az álláspályázatokat nem lehet személyesen leadni. Ha nincs valami belsős ismerősöd, akkor nem fogja tőled senki átvenni az önéletrajzodat. Ha van, akkor esetleg előfordulhat, hogy szerencséd van, és foglalkoznak vele.
2014. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van is belsős ismerőse akkor is max. átveszik és kidobják. Központilag szabályozva vannak a jelentkezések.
2014. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor hogy fordulhat elő, hogy takarítókat, diákokat, biztonsági őröket (tehát külsős cégnél dolgozó nem Tescosokat) vesz fel rendszeresen a Tesco? Ne mondd nekem, hogy a Tesco csak úgy vehet fel bárkit, ha központilag jön a jelentkezés. Engem sem kértek meg, hogy ugyan már, küldjem már be központilag az önéletrajzomat (nem is kaptak tőlem soha), mégis felvettek.
2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Takarítót, diákot és biztonsági őrt SEHOGY sem vesz fel a Tesco, mert a takarítókat és az őröket külsős cég alkalmazza és küldi ki az áruházakba, míg a diákokat diákszövetkezet.


Már elég régen nem vesznek át sehol helyi jelentkezéseket, csak központi (weblapon keresztüli) jelentkezéseket.

2014. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor most olvasd el újra, amit írtam.
2014. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár éve még ha ismerős beajánlott akkor felvették az embert, anélkül, hogy weblapon jelentkezett volna, azóta mi változott nem tudom.
2014. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tescos boltvezető voltam. Az ismerősnek is felkell jelentkeznie a honlapon,annyi,hogy őt beis hívják interjúra. De a honlapon felszoktak jelentkezni ők is.
2014. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!