Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetése van Auchanban...

Mennyi fizetése van Auchanban pénztárosnak, árufeltöltőnek 8 órában? Nettó v. bruttó bér?

Figyelt kérdés
Kérdésem mennyit lehet keresni pénztárosként v. árufeltöltőként auchanban pénztárosként és milyen ott dolgozni, tapasztaltaktól várok választ.
2014. nov. 12. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én áru és pultfeltöltő voltam napi 8 órában kemény 101500FT bruttóért, de felmondtam.Kb mint egy rabszolgatelep.Egész nap csak 1x lehet inni például, meg enni is.A 8 óra az 8,5 igazából mert fél óra kaja szünet van ami igazából kb 15 perc mire elérsz az ebédlőig, mert csak ott lehet enni és inni is!Wc re nem nagyon tudsz kimenni mert lesnek meg idő sincs rá.Folyamatosan ember hiánnyal küzdenek ezért árufeltöltőként 5-6 ember munkáját kellett elvégeznem mert az én osztályomon 2en voltunk csak :(Friss élelmiszer osztályra ne menj mert szivatós, állanódan nézni kell a szavatossági időket, ne legyen lejárt stb.Én nem ajánlom.

2014. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!