Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raiffeisenről hírek, vélemények?

Raiffeisenről hírek, vélemények?

Figyelt kérdés

Nemég ugyebár felröppent az a hír,hogy kivonul a Raiffeisen Magyarországról. Ezzel kapcsolatban lehet tudni valamit?

Azért is kérdezem,mert nézegettem az oldalukat és találtam olyan álláslehetőséget, amire jelentkeznék, de ugye nem lenne kellemes, ha felvesznek és néhány hónap után lehúzzák a rolót, mint a CitiBank.

Ezzel kapcsolatban lenne még olyan kérdése,hogy nem tudjátok-e hogy hogyan zajlik náluk a felvételi? Csak interjú van, vagy többkörös felvételi? És pályakezdőnek lakossági bankfiókban ügyintézőként kb. mennyit fizetnek?



2014. nov. 17. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Akkor menj az otp-hez. bank bank
2014. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden bankban többkörös interjúra kell számítani, min 3, de nem ritka az 5 kör sem AC-vel.
2014. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: köszönöm az értelmes választ. Mint láthatod odaírtam,h pályakezdő vagyok, nem hiába...ugyanis kb. minden banki állásnál több éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezőt keresnek, és most a Raiffeisennél találtam olyat, amire pályakezdők is jelentkezhetnek.


2.: köszönöm a választ. Eddig még csak 1 bankkal találkoztam ilyen formában, ott is 3 kör volt.

2014. nov. 17. 14:49
 4/8 A kérdező kommentje:
plusz azzal sem értek egyet,hogy "bank bank". Pl. az említett OTP sztem a legmocskosabb itthoni bank az ügyfelekhez való hozzáállásukat tekintve.
2014. nov. 17. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért az OTP a piacvezető kis hazánkban, ha a legmocskosabb? az összes bank egy mocsok, nem hiszem, hogy sok különbség lenne közöttük
2014. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az okokat lehetne sorolni kezdve a sokkal korábbi alapítástól a kormányközeliséghez...
2014. nov. 18. 10:25
 7/8 A kérdező kommentje:
* -ig
2014. nov. 18. 10:25
 8/8 anonim válasza:
Náluk vagyok és édesanyám is, megnyugtattak hogy nem vonulnak ki. Szép is lenne... egyetlen nyugati bank kilép hazánkból. Sok németben,ausztriában dolgozó embernek már a banki transzfer járulékért is a többszörösét kéne fizetnie.
2014. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!