Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek kb a morning...

Mennyit keresnek kb a morning show-ok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Jó pár milliót havonta.
2014. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerződésük van, ami évekre szól és aszerint kapják a zsíros fizetésüket! Elhülyéskednek, jól érzik magukat és sokat is keresnek. Irigykedem is, mert álommunka. Balázsnak van egy 30 milliós lakása és egy 100 milliós háza, illetve még biztos más is. Szóval gondolhatod, hogy mekkora fizetése lehet. Az Rtl klub és a Class fm-es fizetés jó. Nem sajnálom tőle, mert ő azért látszik, hogy megdolgozik a pénzéért.
2014. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
*30 milliós kocsija, nem lakása
2014. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem kell elájulni és farkast kiáltani.


Balázs autója egy Range Rover sport 3.0 TDV6, aminek a listaára 20 millió forint (bruttó!). 30 millióba az 5.0 V8 kerül, de neki nem olyan van.

Más részről mivel Balázs a REKLÁMARCA az autónak és a rádióműsorba is burkoltan már többször feldobták milyen autója van, így egészen egyértelmű, hogy a RR szponzorálta az autóvételt, ergo vagy teljesen ingyen volt (90% esély) vagy csak valami minimális pénzt fizet érte.

Az, hogy nem vette meg saját pénzből szinte 100%.


https://www.youtube.com/watch?v=sSVL2qS0WsQ


Itt (az egyik) reklámja, de ott volt Balázs az autó nagyszabású bemutatóján is.



A háza inkább lehet közelebb a 80 millióhoz, mint a 100-hoz (mondjuk még így sem volt olcsó...), de már többször lenyilatkozta, hogy hitelt vett fel hozzá. Hasraütve azt mondom min. 50 milliót. Ennek a havi törlesztője kb. 450,000 ft havonta. Az meg már "nem sok" a feleségével együtt. Mert amit ugye sokan elfelejtenek, hogy Horváth Viktoria is egy elég jó beosztásban dolgozik (ott - ugye most szül) a rádiónál.


A rádiónál biztosan nem keres "milliókat", én azt mondanám, hogy 7-800e közötti a fizetése. 4-500e körül biztosan keresett a felesége is.


A TV-s szereplésekért már valószínűleg magasabb gázsit kap - de az ugye nem egy havi fix, hanem műsoronként egyéni szerződést képez. Az mondjuk garantáltan kijön évi 12-15 millióra szerintem, de Balázs elképesztően sokat dolgozik, lehet többre is, ennyire nem vagyok benne a popszakmában.


Aztán ne felejtsük el, hogy írt könyvet is, illetve több "aprósággal" is foglalkozik még...

2014. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Első vagyok.


Én úgy tudom, h nem fizetésük van ugyanis nem beosztottak, hanem bérlik a rádiótól a "délelőttöt".

Szal leraknak mondjuk 20 millió forintot havonta, aztán onnantól kezdve övék a pálya, ők pofáznak, ők döntik el miről beszélnek, milyen zene menjen, milyen reklám, mennyiért, aztán ha 40 millió jön be akkor 40, ha 50 akkor 50, ha 10, akkor 10, a Class Fm-et csak a 20 milliója érdekli.

De ha nem így van akkor se hiszem el, h Balázs pár százezerért szaroskodik ott.

Nagyon drága a Class FM-en egy reklám.

Másrészt ilyet se hallottam még, h valaki 20 milliós kocsit kap PR miatt.

Ami viszont 100%, h a házán olyan frankó deviza hitel van, h nem is igaz.

2014. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt nem hiszem, egészen biztos vagyok benne, hogy a Morning show a Class fm saját készítésű műsora és a műsorvezetők alkalmazottak.


Autót meg simán adnak PR bulira. A 20 lepedős autó a márkakereskedőnek sokkal kevesebbe van, ráadásul nyilván nincs is Balázs nevére írva, hanem X évre megkapta használatra a reklámért cserébe, ennyi. Simán belefér minden nagyobb cégnek, rendes multiknál drágábbak a céges presztizsautók jóval.

2014. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom, lehet akkor tévedek, de nekem valami rémlik, hogy egyszer kérdezték, h hányra ér be meg stb és akkor mondta, hogy reggel direkt van ismétlés meg minden, mert akkor egyeztetnek, de leginkább ő az, aki eldönti, hogy aznap mi lesz a téma meg minden és akkor tökre úgy adta elő, hogy a Class Fm csak kiszolgálja őket.

Sőt, igazából több ilyen is emlékszek.

Meg "bennfentes" rádiós ismerősök is mondták már.

A kocsit meg hát használni lehet, hogy megkapja, de a nevére nincs írva akkor se:)

Azért nem olyan nagy ász ő, hogy x miliós autót a segge alá rakjanak, ami lehet, hogy olcsóbb, mivel a szalon sajátja, de akkor is az a kocsi elmehetett volna 20 millióért is, szal ott van az.

Na mindegy, nem fogunk ezen összeveszni.

2014. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Es Jani meg Feri ők kb mennyit? Meg van most ez a celebes musor ezert azert kap milliókat nem?
2014. nov. 16. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

# 7


Az, hogy a műsorvezetők döntik el (vagy legalábbis van beleszólásuk) a napi témákban egyáltalán nem hihetetlen, sőt, nagyon is valószínű. Ehhez nem kell saját projektnek lennie a műsornak.

Más részről rengetegszer volt róla szó, hogy van "főnökük". Például a repülőnapos részben még viccelődtek is vele, hogy ki lesznek mind rúgva :) Meg nem is reális a cég részéről, hogy egy műsorsávot, ami 50 milliót hozhat kiadjanak 20ért.


Balázs meg azért "elég nagy ász", jelenleg a legnépszerűbb és legtehetségesebb műsorvezető az országban. Nem véletlenül kapta meg az elmúlt 6 évből 5x a legjobb műsorvezető díjat. Simán, röhögve megér a Range Rovernek egy ilyen reklámarc annyit, hogy alá tegyenek egy középkategóriás autót a saját választékukból, sőt, az sem kizárt, hogy ezen felül még fizetnek is neki.

2014. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Jó, elhiszem neked.
2014. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!