Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik kint dolgoznak külföldön,...

Akik kint dolgoznak külföldön, mit csinálnak? Mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
tudom volt már ilyen kérdés,de kiváncsi vagyok a mostani állapotra is. mennyi a kiadásotok,stb..

2014. okt. 27. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Hetente van ilyen kerdes.


En: mernok. Asszony:mernok.


Osszesen keresunk ketten kabe 9e euro nettot egy honapban. Kiadasunk meg van kb. 5-6e euro. A maradekot felretesszuk.

2014. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hajón dolgoztam, olyan 1800 euró jött össze egy hónapban, a kiadásom a két-háromhavi hazaút költsége volt, de ezt szezon végén kifizették.
2014. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen,első válaszát olvastam is már. ha jol emlekszek van sajat hazatok is nemetben. de ahhoz kepest sztem nem valami sokat dolgozhatsz ha itt vagy a gyakorin,egy ilyen szakmaval.
2014. okt. 27. 08:31
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, egy mérnöknek nincs kávészünet? Nem nézhet fel öt percre a netre?


Felesleges lehúznod az első válaszolót.

2014. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
bárhogy is, hat ezer eurós havi kiadás az elég extrém életszínvonalat feltételez
2014. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Na és? Van rá elég bevételük.
2014. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Kerdezo:


valoban nem szakadok bele, bar mostanaban elegge sok a melo, es igy is marad kabe januarig. Attol fugg hogy eppen hogyan allnak a projektek.


#5 nehogy azt hidd, nem elunk kimagasloan nagy labon, ennek a tobbszoroset is el lehetne kolteni. Nemetorszag draga hely, es sok mindenre lehet penzt kiadni. Ez az osszeg egy atlagos havi osszeg, ebben benne vannak a nyaralasok, es az osszes egyeb kiadas.

2014. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ötös: itt Dániában egy kéttagú családnak normál életszínvonalhoz 5ezer eurót kell költenie. Abban már benne van a lakás, az autó, könyv-, ruhavásárlás, mozi, nem a legolcsóbb élelmiszerek, hanem minőségi áruk.
2014. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem én dolgozom kint, hanem az öcsém (24 éves), de azért leírom, hátha segít.

Vendéglátásban vezető beosztásban dolgozik, az alapfizetése 2200 font, erre még kap bónuszt átlagban, 2500 fontot keres, de ezt Londonban azért nem olyan nagy fizetés, mert nagyon drága az élet.

2014. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
680e huf a nettóm kb., informatikai területen, a kiadásunk meg sok, mert fizetünk lakáshitelt pl.
2014. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!