Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet valaki apple/sams...

Hogyan lehet valaki apple/samsung/Nokia boltban eladó?

Figyelt kérdés
"Jó napot miben segíthetek" emberekre gondolok
2014. nov. 13. 15:08
 1/4 anonim válasza:

Általában a termékek ismerete, (angol) nyelvtudás, jó kommunikációs készség kell hozzá, esetleg tapasztalat.

Talán az Apple boltokba (például iStyle) nehezebb bekerülni, mert oda elég sok jelentkező van Magyarországon (is).

2014. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hol találok ilyen hirdetéseket? komolyan mondom nem találtam eddig sehol semmi érdemit
2014. nov. 13. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

például bemész és érdeklődsz, de iStyle-ban például facebook-on is láttam, illetve honlapon, hogy kiírják, ha eladót keresnek.

ahogy az első mondta, termékismeret, angol, esetleg német nyelvismeret, meg az ilyen sablonos eladói készségek, hogy jó kommunikáció, kereskedői véna előny stb.

2014. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Értem én, hogy szeretnél ilyen helyen dolgozni, mert tetszik a meló és ez után is érdeklődsz, de nem keresnek sokkal többet a minimálbérnél..
2014. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!