Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Informatikai könyvtári...

Ha Informatikai könyvtári szakon szereznék diplomát mennyi esélyem lenne hogy országos vagy megyei könyvtárban dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Hosszas kutatás után ez szinte az egyetlen ami érdekelne így tovább tanulási téren, idén érettségizek é fogalmam sincs hogy merre tovább. De viszont nem szeretnék valami kis iskolai vagy ilyesmi könyvtárakban dolgozni.
2014. nov. 4. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

ne azt tanuld ami érdekel hanem amiből meg lehet élni.


közalkalmazottként nettó 70-80at keresel diplomával, azaz 40 évesen is szülőknél fogsz lakni.


rogramozó/műszaki mérnök +felsőfokú nyelv +külföld

2014. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja aztán unjam az életem mert utálom amit csinálok, inkább keresek kevesebbet. Még nem döntöttem el hogy mi lesz, ezért érdeklődtem mert úgy gondolom ez azért többet keres a minimumnál.
2014. nov. 5. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
ehhez a könyvtárosdihoz nem kell diploma. érettségivel is bekerülsz ha vna ismerősöd,illetve bármilyen diplomával. én biztos nem pazarolnék erre 3 évet,mert nem lenne munkám
2014. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!