Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsofoku angollal mennyit...

Felsofoku angollal mennyit lehet keresni, es milyen munkakorokben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Felsőfokú angol és még mi?

Valamilyen szakma is van mellette?

Vagy csak és kizárólag a nyelvtudással?

Amennyiben ez a felsőfok anyanyelvi szintig is ér, akkor egy tolmács jól tud vele keresni.


Én közgazdász és nemzetközi számviteles vagyok és természetesen az angol a munkanyelvem is. Én is az átlag felett keresek.


Ha pontosabban leírod az alapvégzettségedet, érdeklődési körödet stb. , akkor korrektebb választ lehet adni.

2014. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ügyfélszolgálat vagy valamilyen adminisztratív munka, ahol fontos az angol.
2014. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biologus vegzettsegem van, de ilyen munkakornek a kozelebe sem megyek, annyira nem fizetik meg. 100 ezret sem keresnek vele havonta nettoban, vagy kb max annyit. Tolmacsolasra gondoltam mar, vagy eseteg valami call center, idegen nyelvu ugyfelszolgalat, ilyenek, csak meg azt kene beloni, hogy a fizetes nettoban kb mennyi lenne ezekben a munkakorokben.
2014. nov. 5. 11:49
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt amugy, ment a zold kez
2014. nov. 5. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Pesten ügyfélszolgálatsként angollal meg némi IT tudással 140 körül keresek.
2014. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

A testvérem is biológuis (doktorált), Németországba költözött, rendesen a német átlag felett keres kutatóként.


nem szoktam ezzel dobálózni, de K+F területre külföldön nem érné meg neked szétnézni?

2014. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól beszélsz angolul, akkor bármelyik SSC-ben lehet keresni 280-400k között bruttóban, plusz cafetéria meg utazástérítés, meg egyebek. Customer service, collections, P2P, AP, AR; egy csomó helyre nem kell pénzügy, mert olyan egyszerűek a folyamatok, hogy egy csimpánzt is be lehet tanítani 1 hónap alatt.
2014. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!