Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez lehetseges lenne? (Angol...

Ez lehetseges lenne? (Angol felsofoku)

Figyelt kérdés
Majusban raktam le angolbol a kozepfokut, most keszulunk a felsofokra (heti 5 ora), a pontok miatt kellene, a felvetelihez. Rakeszulessel, napi tanulassal lehetseges lenne a felsofoku megszerzese? Ilyen aprilis korul mennek el, ha mennek. (Vagy inkabb probalkozzak meg nemet kozeppel? De nemetbol nagyon hulye vagyok.. :S)
2014. szept. 10. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán. 7-8 hónapod van és tulajdonképpen csak a felsőfokú témakörök szókincsét kell megtanulni, és gyakorolni a nyelvtant. Persze felsőfokon nagyon fontos, hogy gyorsan és helyesen beszélj, de ez úgyszint ennyi idő alatt simán begyakorolható. Van, aki középfokú tudással is többé kevésbé gyorsan és helyesen beszél, szóval neked se fog nagy gondot okozni. Egy jó tanárral szerintem maximum feleennyi időre lenne szükség (bár ha heti többször, akkor még kevesebb).


Azt, hogy jobban megérné e a német, nem tudom. Ha "nagyon hülye vagy belőle", akkor lehet túlságosan leterhelne a középfokra felhúzás így utolsó évben, de ezt csak te tudhatod.


Sok sikert! :)

2014. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! :)) Nemethez egyebkent azert vagyok nagyon hulye, mer ha megtanulom a szavakat ket nap mulva elfelejtem oket, vagy a neveloket. :S
2014. szept. 10. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!