Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha erre a periódusra rákérdezn...

Ha erre a periódusra rákérdeznek, elmondhatom az igazat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves vagyok, jelenleg van munkahelyem, de szeretnék váltani. Az önéletrajzomban az van, hogy 2012-ben végeztem, majd 2014-ben tettem le a technikusit, amit 2013-ban kezdtem el. Tehát van 1 év üres járás.


Én akkor online pokerből tartottam fent magam. Ha rákérdeznek, hogy miért csúsztam 1 évet, ezt el lehet mondani? Igazából attól tartok, hogy sokan szerencsejátékként gondolnak rá, ami távol áll a valóságtól.


2014. nov. 2. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az egy év alatt nem adósságot halmoztál fel, hanem tényleg pénzt szedtél ki a pókerből, akkor én arra a helyedben kifejezetten büszke lennék. :D és munkaadóként engem pl. nem zavarna. ha vki szerencsejátékfüggő, az gáz, de ha vki pénzt tudott csinálni a pókerezésből, és meg tudott belőle élni, akkor inkább csak irigylem egy kicsit. :D
2014. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám meg a helyedben, elég kétes, hogy mit vonnak le belőle és előnyödre nemigen tudod fordítani. Inkább találj ki valami mást, de szerintem nem is fognak rákérdezni, nem annyira lényeges, hogy mit csináltál érettségi után és a végzettséged megszerzése közötti egy év üresjáratban. Igazából én bele sem írnám az önéletrajzba, csak azt, hogy mikor végeztél.
2014. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!