Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka van a gyári...

Milyen munka van a gyári munkán kívül amihez nem kell végzettség?

Figyelt kérdés
A szakmámba nem tudtam elhelyezkedni és nem bírom már sokáig a szalagmunkát. Mit lehet még csinálni végzettség nélkül?

2014. nov. 1. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
meki és társai. takarítás. van még pár ilyen.
2014. nov. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Általában vállalkozni lehet. Azt nem tanítják sehol. Illetve... iskolában nem.
2014. nov. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
A takarításhoz kell valami végzettség én úgy tudom, mert ismerned kell a különböző vegyszereket meg ilyesmi. Úgy tudom, még a bolti eladóknak is van külön okj-s képzésük, mint pl. külön zöldégárus meg ilyenek. Persze nem biztos, hogy ezt mindenhol kérik. Az álláshirdetés szövegében benne van, hogy mik a minimum elvárások. Adatrögzítői munkához pl. általában csak egy érettségi kell, meg hogy tudj vakon gépírni, de ez is monoton, unalmas meló, sokkal nem jobb, mint a gyári... csak itt legalább ülsz a számítógép mellett, nem állsz a gépsor mellett. :D
2014. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
prosti
2014. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az eredeti szakmád?
2014. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 2/5


Vállalkozók nagy része abban vállalkozik amihez ért amihez szakmája van.

2014. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Vállalkozók nagy része abban vállalkozik amihez ért amihez szakmája van."


Vagy felvesz valakit, aki ért hozzá.. Az építőipari nagyvállalkozók ritkán kerülnek ki a kőművesek közül.. ;)

2014. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de a gyorsétterem-láncok alapítói is ritkán szakácsok és ugyanígy nem pilóta a Wizzair alapítója sem. Persze, ha valaki dolgozik egy területen, jellemző, hogy (csak) azon a területen vesz észre vállalkozási lehetőséget. (Én gépészmérnök vagyok, informatikát is végeztem, naná, hogy alkatrészgyártásban, aztán webáruházban vállalkoztam. A feleségem nyelvtanár, egyértelmű, hogy nyelviskolát kellett nyitnia.) De ha nincs végzettsége, nincs ilyen kötöttsége... :)
2014. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rosszul választottam szakmát,megutáltam,akartam gyorsan valami mást végezni,lettem biztonsági őr,mert más szakma elkezdése,ami érdekelt, akkor nem jött össze.Majd megtanulom azt is.

Változott az okj,de munkaügyin keresztül is lehet próbálkozni vmi szakmával,akár biztonsági őrivel is.

2014. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég sokmindent. Recepció, ügyfélszolgálat, bolti eladó akár, call center, stb, ezekből feljebb is lehet lépni, leginkább cégen belül. Én pl. éretségivel recepciósként kezdtem, majd call centerben folytattam, onnan cégen belül más területre mentem és nem sokkal később vezérigazgató asszisztens pozíciót ajánlottak fel. Pedig se diplomám, se nyelvvizsgám. Akarni kell és ha jó helyen van az ember, előbb-utóbb fog kapni lehetőséget.
2014. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!