Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Letilthajtják a benzinpénz...

Letilthajtják a benzinpénz felét is?

Figyelt kérdés

Gyerek tartás miatt vonják a fizetés 50%át.

valóban levonhatjak a benzinpénz felét is?

Valamint e havi fizumbol kezdték vonni, nos ha bemutatom hogy fizetve volt, csak havi 5ezerrel kevesebb.

Akkor a jóindulatú anyuka kap valami büntetést? Ő azt állítja hogy 1ftot sem kapott...

Lakcimemen nem értek el, édesanyám esetleg vehetett át levelet, részletfizetés így már esélytelen?


2014. okt. 31. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne itt kérdezd, hanem a gyámügynél.

Mindenképpen vidd a papírokat, hogy fizetted, így amit plusszban vontak le.


Szerintem a te és a gyermek érdeke is, hogy jól kijöjjetek, te gondoskodj róla. Ehhez meg meg kell egyezned az anyával.

Megértem, hogy nehéz az életed, de a gyermek erröl nem tehet. A gyermek tartás legyen az elsö minden hónapban.

Ès a gyermekkel való törödés nem csak pénzben van, vele fizikálisan is találkoznod kell és törödnöd. Ha sokat találkozol vele, jobban fog esni a fizetés is, mert tudod miért fizeted a pénzt. Örömet okoz a gyermek és már is megéri fizetni.

2014. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Látogatom a gyerekemet.

Anyukaval szóban egyeztünk így. Persze e mellett én vettem neki ruhákat. Szeptember. Ben én álltam az islolakezdest, kivéve a könyveket.

Felhivtam allitasa szerint azért tett keresztbe mert megtartása hogy a feleségem gyermeket vár....

2014. okt. 31. 13:38
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg tudta. ***

Bocsi munkahelyemrol telefonról irok

2014. okt. 31. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:

A "benzinpénz" nem bér, hanem költségtérítés, abból nem vonhatnak le GYT-t.


Ha anyuka meg ilyen rosszindulatú, akkor menj nyugodtan a gyámügyre, tálalj ki. Aztán a gyereket támogasd ahogy tudod külön.

2014. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!