Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lett ennyi orvoslátogató...

Miért lett ennyi orvoslátogatói állás?

Figyelt kérdés
Gyógyszerész vagyok és gyárban dolgozok. Váltani szeretnék,mert keveset keresek. Nézeetem az állásportálokat, de hónapok óta nem látok semmi olyat, ami az eddigi tapasztalataimhoz jó lenne, de ez a rengeteg orvos és patikalátogatói állás érthetetlen. Miért van most ennyi?

2014. okt. 30. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt alig fogom fel, megkérdezhetem, hogy mennyit keresel és mivel foglalkozol a gyárban?
2014. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
300 bruttó, minőségbiztosítás. Bár nem valami nagy cég. Miért ezekszerint máshol sokkal többet adnak?
2014. okt. 31. 09:11
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
Az én meglátásaim szerint a gyógyszergyártók el szeretnék adni a termékeiket és jó üzleti és rábeszélő képességekkel megáldott embereket keresnek akik meggyőzik az orvost és a patikus hogy ezt ajánlják a betegnek.
2014. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom mit csinálnak, nem ez volt a kérdés. Az a kérdés miért van ennyi állás?
2014. okt. 31. 10:20
 5/6 anonim válasza:
Nos kedves Homo Ludensz rosszul gondolod. Messze nem erről szól ez a pozíció, ennél lényegesen komolyabb. Sajnos nagyon jó hírekkel a kérdezőnek sem tudok szolgálni. Komoly céghez nem lesz könnyű bekerülni, mert tapasztalt látogatót keresnek ezek a cégek, mert nem olcsó kiképezni egy látogatót, ráadásul rengeteg tapasztalt látogató van a piacon, mert az utóbbi időkben hatalmas leépítési hullámok voltak. A kevésbé "jó" cégeknél meg elég nagy a fluktuáció.
2014. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Lehet hogy csak a felszínt ismerő mint én csak azt látom hogy tele a váró a házi dokinál,megjön egy úr vagy hölgy és magabiztosan bemegy a dokihoz és 40-50 percig áll a rendelés. Nekünk mint betegeknek mindegy hogy ha egyetemi professzorrá képezték is ki,mi várunk. Nem tisztem az ő képzettségüket mérlegelni sem azt hogy mennyibe került x gyógyszer forgalmazónak kitanítani forintban de a gyógyszeriparban milliárdos biznisz van.
2014. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!