Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalkozás, ötletek?

Vállalkozás, ötletek?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Mostanában sokat gondolkozom, hogy érdemes lenne-e belevágni valamilyen vállalkozásba... Nagyon sokat töprengek a tőzsdén, méhészeten, különféle vendéglátós vállalkozások megalapításán... Személy - és fuvar - szállító cég alapításán.. Nem tudok dönteni.. Mibe érdemes befektetni? Mire vevők az emberek? Ne szezonális dolgokban gondolkodjunk, vegyük azt pl., hogy mindig is lesz.. közlekedés, telekommunikáció, kereskedelem... Szerintetek?


2014. okt. 29. 20:39
 1/1 anonim válasza:

Üdv

Akkor kezdjük az elején. Bármiben lehetsz sikeres, ha hozzáértő, kitartó, és némely esetben egyedi vagy.

Tanultál a tőzsdéről, vagy a méhészkedésről?

Mert ezek tudás nélkül egyenlőek a bukással szerintem.

A fuvarozás, szállítás nagy alaptőke igényes, és nehéz betörni a piacra.

Ezek közül én a vendéglátást javasolnám, de ahhoz is kell valami egyediség, amivel kitűnsz a tömegből, legyen minőségi az étel, és jó legyen a marketinged.

Ezeken kívül én az informatikai területekez javasolnám, olyat, ahol a tudás a tőke, és infrastruktúra felett állhat.

Mennyi alaptőkéd lenne?

Ha gondolod privátban beszélhetünk.

2014. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!