Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy lottómilliárdosnak nem...

Egy lottómilliárdosnak nem rettegés az élete? Nem támadnák meg a sok pénze miatt?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatalabb egyedül élő ember nyerne milliárdokat, nem keserítené meg az életét a maffia?

Oké, van pénz, hogy béreljen testőröket, de ki tud úgy élni?

És a szerettei? Mindenkire vigyázol a pénzből és erre el is megy az összes...

Mit kellene tenni, ha milliárdos lennél és biztonságban akarod érezni magad?


2014. okt. 24. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én nem változtatnék az életvitelemen. Rólam konkrétan senki nem tudná megmondani hogy milliárdos vagyok. (még apám sem még ha be is törlesztem a banki hitelét... :D)
2014. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, az lehet hogy feltűnne pár embernek hogy új a fényezés a kocsin. Már ráférne... :D
2014. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Általában ezért sem szokták nagy dobra verni, ha valaki nyer. Persze ezt valakik úgy értelmezik, hogy "akkó' biztos nem is lehet nyerni a lottón".
2014. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
#3 Ja, meg bunda, olyat fehér ember nem nyerhet. Ráadásul akik ezt mondják azok még lottóznak is... :)
2014. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyreszt a penzt nem hordod magaddal egy taskaban, hanem bent van egy (illetve ekkora osszegnel mar nyilvan nem egy, de ebbe ne menjunk bele) szamlan.

Masreszt: nem kerul milliardokba testoroket fogadni. Orzo-vedo cegek,stb...


De a legegyszerubb: nem kell ugy elni hogy orditson rolad hogy milliardos vagy. Elj ugy mint egy atlagos, meno nagyvallalkozo, az is epp eleg fenyuzes, en is azt csinalnam, hogy letrehoznek "alibinek" egy nagyobb ceget (vagy megvennek egy letezot), aztan akkor mar nem szurna szemet hogy draga az auto, nagy a haz, stb.

2014. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Az a milliárd csak az átlagember szemszögéből rengeteg, nem az az összeg, amiért bármiféle maffia rádszáll (azoknak bőven van ennyi). Én inkább a kéregetőktől tartanék, mármint nem az utcai hajléktalanoktól, hanem azoktól, akik távoli ismerősből hirtelen "barátok" lesznek. Meg a mindenféle alapítványoktól, akik jönnek kunyerálni.
2014. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Van egy pár milliárdos magyarországon (konkrétan a top 100-as listába ha jól dereng 3 milliárd feletti a vagyona az utolsónak is...).


És akkor még a bűnözőkről és a milliárdos lopott és vagyonokat rejtegető korrupt politikusokról (szúrópróbaszerűen lehetne őket válogatni a parlamentben, annyian vannak...) még nem is beszéltünk.


Tippre azt mondanám, hogy ma MO-n legalább 1000 embernek van 1 milliárd feletti vagyona - mégsem rettegnek a maffiától.

2014. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért keserítené meg? Honnan tudná a maffia, hogy ki nyerte meg a lottóötöst?

Több számlára kell utaltatni a pénzt, nem szabad mindent egy helyen tartani.

Az a feltűnő, ha valaki nagyon elkezd költekezni.


Ha én nyerném meg a lottóötöst, nagyon sokat nem változtatnék az életemen. Dolgozni ugyanúgy szeretnék majd, de nem másnak, hanem saját magamnak. Vennék egy boltot például.


A szüleimnek életük végéig havi járadékot fizetnék, megérdemlik a pihenést és jólétet. A legszűkebb családban kifizetném a lakáshiteleket, autóhiteleket.


Nem vennék húszmilliós autót magamnak, meg ilyesmi.

2014. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

haha, ez érdekes

éppen ezen gondolkodtam ma én is, és nekem is eszembe jutott, hogy alibinek létrehoznék valami vállalkozás szerűt, vagy ilyesmit, lenne is rá lehetőség :))

2014. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
befektetném az egészet, a kutya nem mondaná meg, hogy sok pénzem van
2014. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!