Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NAV mennyire jó munkahely?

NAV mennyire jó munkahely?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy nehéz bekerülni, és nem jó munkahely(túlóra, stressz stb...)

2014. okt. 21. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Te pont most akarsz a NAV-hoz bekerulni? Olvasol ujsagot? nezel hiradot?
2014. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a problémád?
2014. okt. 21. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Első: kissé eltúlzod... Csak néhány NAV góré és politikus lett kitiltva az USA-ból stb.


Azt,h nehéz-e bekerülni nem lehet így eldönteni. Én egyszer jelentkeztem, behívtak "interjúra" és egyből utána mondták,h következő hónapban kezdhetek, szal számomra nem volt nehéz bekerülni, viszont mégsem mentem,mert kaptak új kollegát egy másik kerületből, így mégsem kellettem,de ez sztem 100ból 1szer történik meg.

A munkahelyi légkör meg ahogy hallom változó. Ha a központban vagy ott többett dolgozol, ha kisebb helyen akk lehet h kevesebbet. Volt anno haverom,aki a NAV-nál volt szakmai gyakorlaton és azt mondta,h minden pénteken a dolgozók leszarták a munkát és egész nap kártyáztak.

2014. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Pénzügyileg meg attól függ,h kezdőként megelégedsz-e nettó 117 ezer +cafeteriával, +tömegközlekedési díjtérítéssel.

Nameg ha elmész dolgozni a NAV-hoz,akk utána nehéz lesz átmenni a versenyszférába ha jobb fizetést akarsz,mert pl. ha adóellenőr vagy, akkor semmire sem mész vele más helyeken, csak a NAV-nál van értelme, szal ilyen felfogásban sztem a NAV egy rohadtnagy buszmegálló,amibe ha egyszer betérsz,akk örökre ott maradsz.

2014. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Közigben dolgozom, de rohadtul megelégeltem a nettó 100.000 Ft-ot fiatal diplomásként (már nem vagyok pályakezdő). Itt minden egyes munkahely buszmegálló.

2014. okt. 21. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

2 éve dolgozom a NAV-nál. Szerintem nem nehéz bekerülni mert nem sokan jelentkeznek. Mondjuk amikor megláttam, hogy milyen önéletrajzot kell kitölteni mondtam is, hogy én ezt el sem kezdem mert olyan hosszú, végül a párom töltötte ki. :) Túlórázni nem szoktam mert nem fizetik ki, ingyen pedig nem fogok dolgozni. Sajnos pénteken is kell dolgozni attól függetlenül, hogy csak 1-ig tart a munkaidő. (Sosem láttam még egyik osztályon se, hogy pl. kártyázásra lett volna idő ahogy az előző írta).


A fizetés elmegy, lehetne több is viszont a cafeteria meg a negyedéves jutalom (ha éppen van) azért emeli egy kicsit az összeget.


Idegeskedni azt lehet bőven, meg tanulni is mert van pár vizsga amit le kell tenni de ezek ellenére sem mondanám, hogy rossz hely. A szabadság szempontjából is egész jó, pályakeződként 25 napon volt, jövőre pedig már 30 lesz.

2014. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!