Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaszerződéshez képest...

A munkaszerződéshez képest más feladatokat bíznak rám, ami nem volt megbeszélve, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sőt,egyenesen az volt megbeszélve,hogy nem kell ezt csinálnom.

Bizonyos higéniai-és takarítóeszközöket értékesíteket.A szerződésben úgy volt leírva,amit eddig is csináltam.A cégünk egyik alkalmazottja megkeresni a pontenciális ügyfeleket(akik nem magánszemélyek hanem cégek,vállalkozások,közszféra) majd én elmegyek bemutatni a termékeket,lehetőség szerint szerződést is kötni.


Na ez jól is működik,de az utóbbi hetekben folyamatosan azt kapom a főnökségtől,hogy én keressek cégeket,ismerősöket.

Egyrészt ezt nem szeretném csinálni,úgy is volt megbeszélve,aláírva,másrészt nem is nekik van kitalálva,háztartásban senki nem használ koncentrált tiszítószert több ezer forintért..stb.

Mit tudok tenni?

Tudom,céget otthagyni stb..De 3 gyerek van,nagyon nehéz munkát találni és eddig anyagilag és amúgy is megbecsültek


2014. okt. 20. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van a munkaköri leírásban?
2014. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az értékesítésben mindig azt várják, hogy te hajtsd fel a megrendelőket, bármennyire is azt írják/mondják, hogy készen kapod őket. Megszoksz vagy megszöksz, ez egy ilyen szakma. Azoknak való, akik lelkiismeretlenül bárkit rábeszélnek bármire, amire igazából se szüksége, se pénze nem lenne.
2014. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,igazad van..Nem lenne ez gond,hogyha a tervek szerint ment volna,ahogy az elmúlt 5 hónapban csináltam.Ilyen szintem pozitív visszajelzést kaptam.

Üzemeknek,laboroknak kitalált fertőtlenítőket nyilván senki nem fog az otthonába venni stb..

Kezdek nézelődni állást,csak sajnos nagyon nehéz(tudom nem csak nekem).

Gyes után jöttem most vissza,ezt a munkát is nagyon nehezen találtam

2014. okt. 20. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi lesz a különbség, hogy picit többet kell használni a GOOGLE-t és neked kell lebeszélni azt a találkozót amire amúgy is el kellett menned. Elsősorban szerintem nem azt várják el tőled, hogy házalj hanem nagyobb, komolyabb cégeket keress fel.
2014. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,

tudod Te,hogy ez hány munkaóra különbség?Telefonom is minimálisan van térítve,nem fogok ezért saját zsebből telefonszámlákat fizetni..

Holnapra bejelentkeztem a főnökhöz megbeszélni,hogy meddig lesz ez,és ha ez van,mivel kaphatok többet

2014. okt. 21. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Én abból indultam ki, hogy egy normális munkahelyről beszélünk ahol minimum térítik a költségeket (utazás,telefon) vagy adnak céges telefont,laptopot (esetleg autót). De itt valószínűleg házalós cégről beszélünk. Ez esetben szerintem is beszélj velük. Ha nem sikerül egyességre jutni akkor otthagyod őket. De egy igényesebb cégnél a területi képviselő 10-12 órázik (ha teljesíteni is akarsz)
2014. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!