Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a tapasztalatod az...

Milyen a tapasztalatod az internetes pénzkeresésről, illetve mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Akár saját tapasztalatok is jöhetnek.természetesen én nem milliomos szeretnék lenni,csak az a plusz 40-50 ezer jól jönne(munka mellé)jaa és szerencsejáték kilőve,már próbálkoztam:)no meg nincs bankszámlám,mivel főnököm kézbe adja a pénzt,de a legtöbb ilyen oldalak,mind kártyaszámokat kérnek:(
2010. jan. 24. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én még egy normális internetes munkával sem találkoztam,pedig kerestem,mert nekem is kell a pénz. De már feladtam,mert rájöttem,hogy ilyen nem is létezik.
2010. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,de gondolom először nekem kell fizetni nekik,nem nagyon beszélek angolul,ezért nem átlátható nekem az oldal:(
2010. febr. 23. 08:56
 3/4 anonim válasza:
Minden tévhittel ellentétben igenis létezik az "internetes pénzkeresés" csak ti eddig rossz ajtón kopogtattatok! Hiszitek vagy sem de én az interneten keresem az összes pénzem!!!Úgynevezett online vállalkozásom van már lassan fél éves és mostanában elég szépen termelgeti a profitot(ezalatt nem milliókat értek :D).Szerencsétekre nem rég találtam egy olyan oldalt ahol konkrét tippek, ötletek, esettanulmányok vannak az internetes pénzkereséssel kapcsolatban [link] Töltsétek le az oldalon található ingyenes e-bookot olvassátok el és remélem ti majd fogtok profitot termelni az internet segítségivel. JA és az ilyen-olyan klicklegetős kereseti lehetőségeket gyorsan felejtsétek el! :)
2010. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm megfogom próbálni ezt a lehetőséget!
2010. márc. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!