Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jóképüséggel tudok pénzt keresni?

Jóképüséggel tudok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy kaposváron van e valami modell állás ahól jóképü férfiakat keresnek ami ismerjükbe ritka hogy van e ojan hely ahol pár fotoért sok pénzt adnak. Vagy egy ien állás amit jól megfizetnek? Csak a kérdésre kérnék választ köszönöm

#munka #pénz #jóképűség #jólfizető állás
2014. okt. 18. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Elvárás, hogy legalább az alsó tagozatot abszolválja az ember. Sajnos a helyesírásod alapján ez még várat magára.
2014. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Modellügynökségnél dolgozom, és nálunk épp van egy munka, amihez sürgősen keresünk beképzelt, tanulatlan és hiszékeny embereket. Annyi, hogy lesz egy egyszeri 20 000Ft-os regisztrációs díj, és meg kéne adnod a bankkártyaszámod biztonsági kóddal együtt, mert kell majd a fizetéshez :D
2014. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
2 helo érdekelne a munka irjol rám fizetés ilyenek
2014. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
helo 2.-dik jol hangzik írjatok
2014. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
az baj ha még nincsem kártyám? friss tetovállás mellett mehet a munka?
2014. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
#2 Én nem vagyok egyik sem, de nagyon kéne a munka. Bármint meg tudok csinálni. Hol lehet jelentkezni?
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
friss tetoválás mellett a kura is mehet szal sztem igen
2014. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
ti kaptatok már prospektust az álásrol? nekem még nem érkezett meg
2014. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
még nem kütte el gondolom megy a munka fotozás ezerrel
2014. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

1 dixlexiás vagyok

2 127 az iq m

3 nem kell féltékenynek lenni......

Gúnyolódást nemkértem és igen lehet pénzt keresni azzal hogy jóképü vagy sokat fizetnek az ojan modelleknek keresnken ruhákhoz stb akik jóképüek és jól megis fizetik őket jah és nemvagyok egoista igyis nagyra értékelem hogy jóképünek születtem csak arra lennék kíváncsi kaposváron van e ien munkalehetőség és kérem a sok gyökér kerülje a válasz adást...

2014. okt. 18. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!