Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » B-s jogsival mennyit lehet...

B-s jogsival mennyit lehet keresni Debrecenben ill. Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha senior Java programozó vagy mellette úgy bruttó 800at. Ha kukás akkor 80at. Senki se fog neked azért fizetni, mert van jogsid személyautóra, úgy, mint az emberek felének.
2014. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sofőrként akarsz dolgozni, akkor kezdőként max pizzafutárkodni tudsz, ami nem túl jövedelmező, vagy taxizni, de annak elég telített a piaca. Fuvarozni max 3,5 tonnással tudnál, de a legtöbb helyre így is elvárják a C jogsit. Személyi sofőrnek meg csak tapasztalattal és kapcsolatokkal lehet bekerülni.
2014. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Azért kérdeztem mert sok B-vel kapcsolatos sofőr melót hirdetnek.
2014. okt. 15. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

munkája válogatja, de legfőképpen sz*rt se, cserébe kihajtják a lelked...ez Magyarország. én például munkaügyi hivatalba néztem ki egy pékségi áruterítő állást, és az ügyintéző 4szemközt lebeszélt róla, mert nem igazán szeret fizetni, meg bejelenteni se...

az a helyzet a sofőrös állásokkal, ahogy más is mondta, hogy akkor esetleg néznek valamibe, ha már van C+E jogsi, meg ami ezzel jár, hiszen B-s bárkinek lehet, arra bármikor kaphat a munkaadó egy embert, és úgy van vele, hogy keveset fizet, ha nem tetszik, majd elmész, és jön a helyedre más.

2014. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen benne van ez is a pakliba .

Itt nálunk keresnek a postához Transpoterre , az is munkaügyibe volt kitéve.

2014. okt. 17. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:

az mondjuk még a biztosabb, de azt se fizetik túl.

arra nekem is be van adva ismerős által, de jelenleg itt nem keresnek járatost.

egyébként azt mondták rá, ha van hely, könnyebb bekerülni, ugyanis egy városi postás nem szivesen ül autóra, és külterületni. például ha nyugdíjkézbesítősök gyakran kapnak egy kis borravalót, szóval ott el lehet érni egy kis bónuszkeresetet, ha az csak párezer Ft, viszont bicajjal nem kell figyelni a fogyasztást, mert sajnos az a postán is olyan, hogy elég nehéz nem túlfogyasztani.

2014. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!