Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pozitív hozzáállással, határoz...

Pozitív hozzáállással, határozottsággal, magabiztossággal, optimizmussal, asszertív fellépéssel mennyivel könnyebben szerezhető meg egy betölteni kívánt állás, ha az elvárásoknak nem feltétlen tudnék megfelelni?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg arról szól az állásinterjú, hogy milyen más pozitív tulajdonságommal tudom kompenzálni azt, ha a szakmai, tanulmányi, végzettségi elvárásoknak nem biztos, hogy megfelelnék?
2014. okt. 16. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Valószínűleg biztos van olyan állás ahol az a mérvadó hogy a hülye mennyire tud okoskodni. Pl. a médiákban. :)
2014. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy ha nem felelsz meg a szakmai elvárásoknak általában be sem hívnak. Bár attól is függ, milyen helyre, pozícióra jelentkezel, de inkább ez az általános.
2014. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

irodai pepecselős munkán elképzelhető, de hiába vagy pozitív, a traktor enm fogja megszerelni magát, ha odaállsz a villáskulccsal tudás nélkül.


mellesleg 3232 másik jelölt van aki pozitív, több nyelven beszél, több tpasztalata van, és még olcsóbban is végezné mint te.

2014. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért az fura lenne, ha orvosi egyetem nélkül szeretnél asszertív hozzáállással megoperálni egy vastegbélrákot. :-D
2014. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, parlamenti képviselő még lehetsz, oda igazán nem kell értened semmihez. :)
2014. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
- Üdvözlök mindenkit! Az új pilóta vagyok. Az az utas aki meg tudja nekem mondani hogy hogyan kell beindítani a motort, az vezetheti egy kicsit a gépet. :)
2014. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Szakmától függ, elsősorban attól, hogy egy adott munkakörhöz ténylegesen az a tudás kell, amit az egyetemen/főiskolán megtanulsz, vagy ott amúgy is csak elméletet oktatnak, amit csinálni kell, azt meg a munkahelyen tanulod meg. Engem például simán felvettek logisztikusnak multihoz mindenféle gazdasági végzettség nélkül (nem is mertem volna magamtól jelentkezni, fejvadász cég közvetített ki), csak mert beszélek négy nyelvet felsőfokon, és azt mondta a főnököm, hogy ha ennyi nyelvet 25 éves koromra meg tudtam tanulni, akkor a logisztikát is seperc alatt kitanulom a cégnél.
2014. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!