Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri pusztán szakmai alapozá...

Megéri pusztán szakmai alapozásként elmenni pékségi áruterítőnek?

Figyelt kérdés

Lenne egy lehetőségem elmenni, nem kér hozzá gyakorlatot sem, csak b-s jogsit, viszont ismerősöm például le akar beszélni konkrétan erről, mert hallomásból úgy tudja, hogy külföldi az ügyvezető, és nem szeret se bejelenteni, se nem fizet túl sokat.

Vajon pusztán azért, hogy az olyan munkákban is esélyesebbnek bizonyuljak, ahol mondjuk ilyen területen szerzett tapasztalat feltétel, megérné?

Egy kis városról van szó, tehát körülbelül 5-6 pékségbe szállíthatnak, nincs itt olyan sok, hajnali kelés meg nekem nem okozna amúgy sem gondot.


2014. okt. 14. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj veszíteni nem veszítesz sokat, próbaidő alatt te is otthagyhatod ha úgy érzed tényleg gáz. Bár az ilyen külföldi főnökökről én is hallottam már rosszakat.
2014. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!